Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2012 - 2013 Regular Season

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Westbrook iyi ya, bazen beyni kitleniyor ama işte gerisinde iyi. Üstüne üstlük çok geliştirdi bu sene kendini :D Bence asıl dominant bir pota altı gerekiyor onlara en zayıf noktası. Ibaka hücumu hiç düşünmüyor, topta verilmiyor zaten. Perkins desen ona güvenmek hata. Collison yetersiz ama daha istekli olması iyi.

Ömer'de yine 17 reb çekmiş. Mıknatıs mı takmış lan eline nedir üst üste böyle :D

Ayrıca Nash geldi dertler bitmedi ama azaldı. Gasol'a bile can verdi tekrar, Kobe'de topu bıraksa biraz harika olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Steve Nash gibi bi guardın varsa her hücumda topu en az 1 kez eline değdirmek lazım, kobenin sorumluluğu biraz Nash'e devredip oyun kurmak yerine skorer rolüne geri dönmesi lazım bence.

İnanılmaz bi pota altı potansiyeli var takımda, Nash ki topu alıp çemberin içine bırakabilme yeteneğine sahip eşşeklere bile 15+ sayı attırabilen bi adam. O kadroyla çılgın atar, kobe sadece sıkışılan durumlarda ve ceza atışlarında seri sayı üretmeye başlarsa gerçekten parçalayabilir Lakers aslında.

Hatta ben olsam çılgın bir projeye imza atar, Kobe'nin sahada kaldığı süreyi maksimum yedeklerle tutar, yedekler sahadayken at finke taktiğine kasarım, bench skoru çok az kalıyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yine 30 dakika oynatıcak zaten, sadece işte rotasyonun yapıldığı dakikalara kaydırıcaksın o 30 dakikayı. Yani şuan kaç dakika oynuyorsa o kadar oynayacak yine. Kobeyi kessin demiyorum,takımın yetersiz olduğu dakikalarda at finke oynasınlar kobeyle diyorum.

Sonuçta Nash'in sayı üretmesi için boyu 2m'den uzun topu elinde tutmayı becerebilen insanlara ihtiyacı var. Kobe'de böyle bi ihtiyaç olmadığından durumu götürebilir diyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

izlediğim için Avery'i yerden yere vuruyorum ya, Deron'un istatistikleri ve oyuna olan heyecanı resmen dipte bu sezon ama bunun buraya nasıl geldiğini de sorgulamak gerek.

Joe Johnson kariyerinin en sönük dönemlerinden birini yaşıyor. Kişisel yetenekleri ile anlık patlamalar yaşamasa kariyer ortalamalarının çok daha altında kalacaktı. Kris H. belki üst düzey bir oyuncu değil ama durduk yerde listeden silip 0 dakika süre vereceğin bir adamda değil. Yerine koyduğun isim ise Reggie Evans, rakip takım potası nerede bilmeyen bir adam.

Deron'a diyorsun ki hücum yapma, savunma önemli. Topu 20 saniye taşı 4 saniyede kullan. Oynatamazsın,

Joe'ya diyorsun ki savunmadan çıkma, hücumu başkalarına bırak. Al o da düşüşte,

Adamın kafasındaki basketbola uyumlu tek isim var o da B. Lopez. Adam kariyer sezonunu çıkarıyor şuan zaten ki daha iyisini hak eden bir oyuncu aslında,

Nets bu sezon gerçekten kötü oynuyordu. Çok düşük tempoda, zevksiz ve katı savunmaya dayalı bir oyun. Buraya kadarmış işte, oyuncular isyan edince herşey bitiyor.

Deron'da gerçi suçlu, koçun arkasından konuşmayacaksın sağda solda. SOnra herşey senin üstüne kalıyor ki aksi bir performans göstermedin. Daha önce de okuduklarımız, Ergin Ataman'ın söyledikleri de Deron'un mükemmel bir profesyonel olduğu ve adam gibi adam olduğu yönünde ama önce Sloan'a sonra da sevmesem de Avery'e yaptıkları bu kişiliğinin çok aksi ve üzücü gelişmeler.

Gerçi kendisi Sloan'a yaptıklarından ötürü çok pişman olduğunu ve sürekli suçlu hissettiğini söylemişti ama iş işten geçti. En azından Avery için böyle şeyler düşünmez sdfsad
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben adamlara hiç şans vermiyordum, aslında sevmiyordum pek doğruyu söylemek gerekirse o yüzden izlemiyordum. Geçen ilk defa izledim de o şans vermediğim dönem geldi aklıma ASDASD

bu adamlar bu istikrarla gitsinler her şekilde Batı finalindeler. Çok fazla iyi oynuyorlar, bench katkısı inanılmaz üst düzeyde. Oyunun herhangi bir yönünde kitlenirlerse farklı bir hücum organizasyonu ile rakibi hemen delebiliyorlar falan, düz kafa takımı değiller.

Kadro kalitesi üst düzey, ne olsun. NBA 2K13'te bile Clippers ile oynamaya başladım da üst üste 9. maçımı kazandım online'da sadfsda

Minnesota sonrası 2. takımım oldular resmen 4-5 gündür. İzlerken zevk alıyorum maçlarını kaç gündür.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...