Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2012 - 2013 Regular Season

Natanyal

Öne çıkan mesajlar

Ya kadro çok iyi, üstleri çok hak ediyorlar ama o Love'un açıklamalarını okudun mu bilmiyorum. Öyle bir ortamda sezonu çok iyi bir şekilde bitirmek cidden mucize olur.

Ya da Love abartıyor bilemiyorum. Sağlık bir takım değil ama Minnesota, yine de destekliyoruz işte bakalım safasddsa
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Kevin Love öyle profesyonelliğinden taviz verecek yeto bir adam değil ama, yani öyle geçen seneki howard-van gundy olayı gibi olmaz bu iş. Takımın geri kalanı da tıkır tıkır işliyor zaten, ki bunun rubiosu falan da var.

Asıl kazan lakersda kaynıyor. Bu akşam 76s maçı da cnn turkte, popcorunumu aldım bekliyorum ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Rubio yok bu gece, zorlamak istemiyorlar. Dün maçı zaten izledim berbattı. Bildiğin basketbolu unutmuş, toplaması bayağı uzun sürebilir.

Gerçi çok kral paslar verdi yine de de olumlu hareketten 4-5 kat daha fazla zararı oldu. 2. çeyrekte Orlando'nun çift haneli farktan dönmesine bayağı yardımcı oldu. Sonra maçı veren adam oldu vs., bana da sağlam zararı oldu :D
Sosyal ağlarda paylaş

2 numaralı adamım Shved bugün olağanüstü oynuyor. 12 sayı 12 asist 5 asist yaptı 3 periyotta. Bu çocuk darmadağın edecek NBA'i ileride yeni MANU olacak.

1 numaralı adamın hası Kevin Love ise 23 sayı 8 reb 6 asist, double kesin gözü triple da

Barea reyiz çıldırdı şampiyonluk istiyor. Son periyot 14 sayı 3 reb çekti. En son Kevin Durant'e hücum faul yaptırtıp teknik çaldırttı :D Fena hırs yapmış,

koyduk okc'ye eğleniyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Deron Williams bitmiş agalar, gg, ölmüş ağlayanı yok. İstatistikleri durumu bağrarak anlatıyor da zaten ben son birkaç maç izleyene kadar inanamamıştım.

Path of Gilbert Arenas'da emin adımlarla ilerliyor gibi şu an, inşallah toparlar.

Geçen haber vardı, marshon brooks'un arabaya "rookie prank" diye patlamış mısır dolduruyor falan. Marshon brooks da geçen sene 50 küsür maç oynamış halbuki, güzel kafalar.

http://3.bp.blogspot.com/-bKRqymS8ef0/UGNEVuTFATI/AAAAAAAAJZs/7RAB8Fvpf8w/s1600/Picture+5.png
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten pişman, geçen Sloan'ın oyun tarzının çok daha iyi olduğundan ve Nets'in düzeninde yapamadığından bahsetmişti.

Avery Johnson'ın sisteminde çok pasif kalıyor, daha doğrusu bütün enerjisinin oyunun savunma yönüne vermesi gerekiyor. Serbest oynamıyor, ondan beklenen herşeyi yapıyor ama kendi istediklerini yapamıyor. Bu yüzden hem mutsuz hemde istatistiklerde dibe vurmuş durumda.

Takım iyi gidiyor olmasa eminim takas falan ister diyeceğim de daha bu sezon 100M'e imza atmış adam sorunlu da olsa götü yemez takas istemeye.

Avery Johnson'ı da hiç sevmiyorum zaten, gitse aslında Deron kendine gelir.

Ayrıca Deron bitmiş deniyor da Joe Johnson'da da büyük düşüş var aynı sebeplerden ötürü, takımda sorun hacı oyuncularda değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...