Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Laiklik din dışı hayat şeklidir

Myshkin

Öne çıkan mesajlar

yapılması gereken şey basit. kitabın önsözünü okumak ve bu lafların tersi görüş bildiren laflar olup olmadığına bakmak.biraz internette aradım ama bulamadım.

yoksa bir sonuca ulaşmak mümkün değil. Türk medyasına da güven olmaz adamlar en az AKP kadar kutuplaştırıcı. Kutuplaştırıcı olmayanlar da şuursuz copy pastacı olduğu için internete sızan her haberi anında yapıştırıyorlar sitelerine.

Kötü internet haberciliği bu ülkeye çok zarar veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bu kitabı neden internette ve kitap evlerinde bulamadığımı anladım. Bir köşe yazısında gördüm ki bu sadece Polis Akademisinde satılıyormuş.

Hani deseler bütün bilinen sözlerin derlendiği ansiklopedik ve akademik bir referans, bir nebze anlaşılır. Ama o zaman niye sadece polis akademisinde satılıyor? Bu daha çok belirli bir kitleye görüş bildirmek için yazılmış bir kitap gibi duruyor ve dolayısıyla içinde bulanan şeylerin adamın görüşünü yansıtma ihtimali var. Açıkçası bir insanın böyle saçmalıkları yazıp kendi fikri diye kitap haline getirmesinde bir sorun yok istediğini yapsın fakat böyle bir adamı Polis akademisinin başına getiren devlette bir hata görmeyen arkadaşlarımıza tuz yetiştiremiyoruz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...