Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Eee..eheh...sey..bitti?

knoxville

Öne çıkan mesajlar

o hacking olayının başına oturdum ben bu gün felorthtta yanımdaydı
bayağı portlar falan filan en sonunda neodan mesaj geldi follow the white rabbit diye =)[hline]Do you ever think of me
And get lost in the memory
When you do, I hope you smile
And hold that memory a while…
Sosyal ağlarda paylaş

Save e gerek kalmadı arkadaşlar çünkü bir çözüm buldum ve The Truck bölümünü oynadım:P Aradım taradım budum işte adresi:P

Çözüm

Arkadaşlar anlamazsanız ben size naaptıımı söliyim. Önce official patch'i indirdim, denedim olmadı. Sonra orda bahsi geçen bi "Fix" war dio. ona tıklayıp adamın bahsettiği crack ide indirin sora onu yapın... Sora çalışıo oyun ve oynuosunuz mis gibi:P

Waterway'de tellerin arkasındaki adamın yanına gidin yani tellerin yanına. Sora bekleyin 2 kişi gelicek... onları normal silahla öldürün adam gidio ve kurtuluo:P
bende waterwayden devam ediim dedim bi baktım adamın yanına biri geldi geri dönüp bakam dedim bende...[hline].ju5t-m1y4w.

[Bu mesaj sLog tarafından 19 May 2003 00:04 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Teşekkürler crack için.
Hackin bölümü için kodların ve bazı oyun için tricklerin bulunduğu bir site.
http://www.gamewinners.com/gamecube/EnterTheMatrix.htm[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Cuce Berserker of mid/pry
Sosyal ağlarda paylaş

Cheat olayını nasıl aktif hale getiricez ben çözemedim site vermişsiniz ama ?
CHEAT diyor oyunda öle deniyorum olmuyor ?[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- hayrola cevat aabi naapıyosun yahu!?
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

Takip sahnesine geldim baya zevkliydi ancak orasını nasıl geçicem bilmiyorum yapay zeka 0 ın altına olduğu için paso çarpıyor biz ikizleri takip eder olduk enauh kurt adamlı yerler güzeldi ehe monica ghost uda öpüyor :D[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..
- üç kere yedi yirmibiir... evrim geçiriyorum benjamin.. tabi tabi.. altı kere altı yirmi altıı.. bi dakka yoksa otuz altı mıydı??

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada az onceki linkten hacking bolumunde asmis seyler yapabileceginizi soyliyim eger kasarsaniz trinity nin konusmalari morpheus un ilk filmdeki secim hap olayindaki konusmalari port acip system pass kirma dial edip birileriyle konusma karakterinizi eline kilic veripkilic la oynayabilme gibi bircok asmis seyi hacking bolumunden yapabilirsiniz bugun 2 saat usenmeden kastim hatta islemleri okuyabilmek icin print bile aldim ehehe(ne yapiyim bugun sirkette is yoktu :P)
Hacking bolumu bence oyundan bile iyi :P[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

Kobe zahmet olmassa burda açıklarmısın :)[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

walla play olayini hic denemedim belki acikta diye ugrasmadim yarin isyerine gidince bakarim onada

simdi soyle ufaktan bi acikliyim
oncelikle normal hackingi acip login diyorsunuz username guest giriyorsunu iceriye sonra dir b:tools diyosunuz size buranin sifreli oldugunu soyluyor ve sifreyi istiyor sifreler 11001 yada 10011 daha sonra tools bolumunu aciyor size orada virtual diye bi exe var onu run ediyosunuz size bi sifre soruyo o sifrede FROZENFISH daha sonra bir puzzle geliyor japon alfabesinden bi harf yada bisiy ugrasmadim anlamak icin onu cozmeye calisiyorsunuz belirli bir sure icinde
Puzzle Cozumu eger Solution: Blue yu cozerseniz sizi trace etmeye calisiyorlar bu yuzden TRACEKILL komutuyla kurtuluyorsunuz eger Solution: Red Olursa v: diye bir sanal disk olusuyor bu diskteki rootsearch komutunu kullanarak root sifresini kiriyoruz ve b:root dizinine hak kazaniyoruz daha sonra mail komutunu kullanarak bize gelen bir maili okuyoruz burada 4 tane telefon mnumarası var bunlarda sadece 1 tanesi trinity e ulasiyor trinity i aradiginizda size bir port numarası veriyor 942 daha sonra portkey 942 komutuyla trinityle baglantiya geciyoruz ve bize download icin gereken yerimiz olmadigi icin bir ram disk yaratmamizi soyluyor bunun icinse bir crack dosyasi yolluyor(gerekli yanitlari okuyarak veririsiniz usendim yazmaya)
bu dosyayı aldiktan sonra [b[crack 8ram[/b] komutunu kullanıyoruz bu islemden sonra RAM: diye bir surucumuz daha ulasiyor buradan Trinity klasorune gidip Training sword.dsk diyip load ettiriyoruz save leyip cikiyoruz sonra oyuna grdigimşzde karakterimizin elinde bir kilic oluyor takliyoruz bunu gibi bir cok sey var ses kayitlari Niobe nin gemisiyle telsiz baglantisi kurup sanal bir disk yaratıp emp yi calistirmak gibi ilgince seyler var ama onlari yazmak feci zor geliyo simdi belki yarin yazarim :)
Ama Tavsiye ederim oyundan daha zevkli bir yer orasi eheh[hline]Absolute & Lonely....
Sosyal ağlarda paylaş

emp olaylarına falan da girdim de..
ram de trinity nin içinde sword.dsk die bir dosya yok orda takıldım ehe[hline] iki kere iki döört. üç kere üç dokuuz. beş kere beş onbeeş. yedi kere iki ondöört..

KinGpiN®
Sosyal ağlarda paylaş

RAM:PROG un içinde sword.dsk birde oyunu bitirmeden kullanamıyor olabilirsin birde .[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
shapshal, 17 May 2003 10:34 tarihinde demiş ki:
ya ben geçtim agent helikopteri şimdi ghost araba kullandı o bölümden sonra bi yer var zıplayarak falan telefona ulaşmaya çalışıyosun nası geçicem önümü göremiyorum[hline]Valla Paticiğimizden iyi olmasın
Gelişmekte olan güzelim forumuma
Herkesi beklerim.

Oralarda biyerde asagı inip nightvision falan alıyodun galiba[hline]Silphatos Iceheart - Locus@NBL
Synthetic Intelligent Lifeform Programmed for Harm/Android Trained for Observation and Sabotage
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Disappear, 15 May 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
lol zaten dusman gibi dalasmiyolar ghost kendi programlarindan birinde alistirma yaparken yanina trinity giriyo ole iddiaya giriyolar dovusuyolar[hline]Ernest "Disappear" Clyburn
Jena "Sherea" Varela

ok[hline]nebuchadnezzar, 04 Mayıs 2002 19:28 tarihinde demiş ki:
bana bir frp bug ı söyleyin

Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika bekliycen sonra barikat açılcak okun gösterdiği geçip gitcen bitcek bölüm[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...