Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2 Temmuz'un yıldönümü

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Saygı duyulan, sevilen değerli insanlar vefat ettiklerinde ışık gibi sonsuza kadar anılarının, yaptıklarının aramızda olması dileğinin güzel bir ifadesidir "ışık olsun" sözünün anlamı. Genel merak-istek üzerine bu açıklamayı yaptım.

Bunun haricinde kimsenin dini inancı zerre kadar umrumda değil. Bir meftanın ardından Allah rahmet eylesin diyen de, Tanrı rahmet eylesin diyen de, ışık olsun diyen de, hiçbir şey demeyen de ve hiçbir şeye inanmayan da bendendir. Her fırsatta "demokrasi, zart-zurt" diyerek "ışık olsun" sözleri ile dalga geçmek de yine bu kişilerin demokrasi anlayışlarının turnusol kağıdı görevini görüyor.
Sosyal ağlarda paylaş

olm ışık olayını da çok uzatmayın.

açalaım garbage'da topik. her beraber ışık olalım. sımsıkı sarılalım falan hatta. sizden acaip bi ışık alıyorum. size güneş diyebilir miyim? falan da deriz orada.

her neyse, konu milletin bonfire gibi yakılması. ona geri dönelim.

bu da hepinize son sinyalimdir.

wink wink..
Sosyal ağlarda paylaş

ya osie foruma yeni biri gelse, şu ciddi konunun başlığında yazdıklarını görse, zeka özürüne koyacak isim bulmakta zorlanır.

hayır burasını spastik insanların toplandığı bi forum falan mı zannetin anlamıyorum nasıl böyle kendini evinde hisseder gibi başlığın içine etmişsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Sivas katliamı hakkında insanlıkla aynı fikirleri paylaşmıyor olabilir bazılarınız ona birşey diyemem kendi bileceğidir AMA diğer insanların acılarına ve ordaki kayıpları anmalarına laf edecekseniz şimdi belirtin yarın saat 10 gibi banlanma işlemlerinizi tamamlamış olalım.
Birazcık saygı lütfen.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...