Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkçe MMORPG - The Last Sunrise -

Bleeding

Öne çıkan mesajlar

Kusura bakmayın daha önce bunun reklamını yapmıştım internet bölümünde ama Türkçe MMORPG sitesi olarak değil içerik farklıydı o zaman ..

http://www.thelastsunrise.org adresinde TLS Online Oyunu açılmıştır. King Of Chaos tarzı bir oyun olmakla birlikte , geliştirilme sürecindedir , yenilikler gelecektir .
Herkezi bekleriz , öneri , istek ve şikayetlerinizi belirtirseniz teşekkür ederim[signature][hline]The Last Sunrise - Türkçe Web Based MMORPG
Paticik StarCraft Forumları
Sosyal ağlarda paylaş

guzel olmus ama ard arda savasma yerine ne biliyim enerji gibi birsey ekle sonra her savasta bu enerji azalsın
0 olunca dinlenmek sorunda kalsın dinlendigindede 10dk 15dk ne biliyim ayarlarsın savaşamasın tam clickerlık bi oyun cunku ghost mouse ayarla tamamdır :)[signature][hline]icq:140353
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Olayı değiştirdik , herkesi tekrardan bekliyoruz ..

Yeniden doğuş, Yeni bir Kasaba | Günbatımı Diyarı v1.0

The Last Sunrise , güneşin son kez doğacağı bir diyara ;
Günbatımı Diyarı'na dünyayı etkisi altına alan ejderhalarla
savaşmak üzere her ırktan ve her alandan savaşcılar bekleniyor - Elf , Troll ,
İnsan ve Cüce ırkı ve Mistik Kuvvetler , Kara Sanatlar ile Hırsızlık alanları.

Günbatımı diyarı v1.0 : Web Based Online MMORPG // MUD.
Herkesi bekliyoruz.

http://www.thelastsunrise.org[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD
Sosyal ağlarda paylaş

junk mail folderına bak bence..
(yada filter varsa kaldır)
Oyunda anlamadığım orman dövüşü kazanıyorum ama orman dövüşü diye birşey yok.. karanlık sanatlarda yeneğim arttı diyor artmıyor (yeni güne geldiniz ruh haliniz yüksek karanlık sanatlar kazandınız . diyor)
yaşlı amcam 10 kere kafama vurdu ne öyle turnlerimi yedi valla :D
bide ben bu barmeni fln bi yerden hatırlıyorum. bu oyunun exeli kurulan hali fln mı vardı? (daha çok muda benzeyen)[signature][hline]The man in black he waits , Behind this last task
Its full of pain , To sacrifice the only son
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu şimdi biras denedim.Üzerinde uğraşılış bi olay.Öncelikle yapımcılar tebrik ederim.fakat savaşma olayı bi yerden sonra sıkıcı gelio (şahsen bana)yane hep savaşarak xp kazanma varki bence kütüphane olmalı şehirde buyuler okunmalı
gibi gibi ekstra eklentiler olablr mesela[signature][hline]..:: Respect ::..
Sosyal ağlarda paylaş

Şu an oyun beta modunda , bug yok yani o anlamda beta modunda değil , hala geliştiriliyor (ps : karakterler devam edecek kaldığı yerden ) ,
ama zaman içerisinde bir çok yenilik yapılacak , yorumlarınız için teşekkür ederim.
Lethe : Karanlık sanatlar da yeteneğin artmaz , kullanma sayin artıyor büyüler var ya mesela iskelet tayfa (1/1) yazar o senin 1 kullanma sayindan1 ini kullanabilecegini soyluyor , eger harcamazsan bir daha ki el (1/2) yazacak yani 2 kullanma sayindan birini kullanabilirsin anlamında. Orman dovusu dedigi sey de Turn olarak geciyor sagdaki menüde[signature][hline]The Last Sunrise - Günbatımı Diyarı , Online MUD

[Bu mesaj HerenIstiaron tarafından 18 Ekim 2004 21:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bööle bişey oynamıştım ben bikaç sene önce
adı vagabond's quest idi
hala duruo mu bilmiorum
orman için harita geliştirebilirsiniz, vagabond's quest'te wardı ama çok bayıktı, umarım siz eğlenceli yapıcak bi yol bulursunuz :)
itemlara ve skillere çeşitlilik getirilebilir
sonsuza kadar geliştirilebilir bu önü çok açık, güzel olmuş, ama dedikleri gibi savaşmak sıkıcı kesin bi değişiklik yapmak lazım savaş sisteminde

edit: baktım şimdi vagabond's quest duruo hatta 2incisini çıkarmışlar bi ona bakmanızı tavsiye ederim baya geliştirmişlerdi
size bu konuda yardımcı olabilcek arkadaşlar var paticik'de, bikaç arkadaş daha oynuodu çünkü vagabond's quest'i

[Bu mesaj Aytoz tarafından 18 Ekim 2004 22:05 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...