Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kuledibi'nde içki yasağı

yav

Öne çıkan mesajlar

sipeyskeyk said:

it kopuğun sokakta içip sokak köpeği gibi sağa sola işemesi sabaha kadar insanları uyutmaması engelleniyor ne biçim ülke lan burası

it kopuk babandır desem şimdi ikimizde tanımadığımız insanlar hakkında hükme varacak oluruz di mi
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskek geçen gün ülke batsa skimde olmaz hatta abd mandasına girsek daha çok para gelir, ben cebimdeki paraya bakarım diyen bi adam. throine ise anıtkabiri sevmeyen, çanakkale destanını 'kandırmaca' olarak gören bi adam. pek lafları ciddiye alınacak kişiler değiller bu yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

taşkınlık çıkıyor diye önlem almak yerine ki sivil polislerin varlığı ve para cezalarıyla çok mümkün alkole ve hatta kule dibinde oturup muhabbet etmeyi yasaklamak belli bir amaca hizmet eder o amaç da huzur değil başka bişeydir birazcık kültürü azcık da zekası olan insanların bunu ayıkması gerekir
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

sipeyskeyk said:

it kopuğun sokakta içip sokak köpeği gibi sağa sola işemesi sabaha kadar insanları uyutmaması engelleniyor ne biçim ülke lan burası

it kopuk babandır desem şimdi ikimizde tanımadığımız insanlar hakkında hükme varacak oluruz di mi

Benim babam sokakta amele gibi içip sağa sola işeyip milletin uykusunun içine etmiyor.

Bir gün ederse babama it kopuk diyebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Teodor said:

sipeyskek geçen gün ülke batsa skimde olmaz hatta abd mandasına girsek daha çok para gelir, ben cebimdeki paraya bakarım diyen bi adam. throine ise anıtkabiri sevmeyen, çanakkale destanını 'kandırmaca' olarak gören bi adam. pek lafları ciddiye alınacak kişiler değiller bu yüzden.

ABD mandasında değil miyiz şuan sence? : )

Sana da parana bakmanı tavsiye ederim.

Hayata 1 kez geliyoruz, suriye sınırında amacı belli olmayan bir savaşta can vermek istiyor olabilirsiniz.

Ben istemiyorum arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

ben bunu aksam haberlerinde izledim. saga sola isiyomus insanlar. ordaki esnaf polisi cagirmis.

once banklari kaldirtmislar, sonra da orayi kordona almis kapatmislar.

bir de gecen seneden goruntu gosterdi, gecen sene de cok gurultu oluyo diye gelmis polis almis insanlari goturmus.

1.insanlar icmeyi bilse bu olmiycak demek ki.
2.polisin/belediyenin yapmasi gereken de orayi kapatmak degil, orda icenleri guzel bi sekilde uyarmak onceden. olmuyosa problem cikaranlari goturmek. bu kadar basit.
Sosyal ağlarda paylaş

dışarıda içen biri olarak sokak ortasında,ulu orta içilmesine ben de karşıyım. burada hepimiz 20-30 yaş skalasındayız, bizim için sorun değil ama karısıyla çocuğuyla dolaşanlar için sıkıntı.

ha bu demek değil ki dışarıda içmeyi hepten yasaklayalım. eğlence mekanlarının oldugu yerlerde, ailelerin gitmediği parklarda, meralarda fln içen içsin,kuledibi de bunlara dahil. ama gidip de mahalle arasında sokak ortasına çöküp de içmesinler bi zahmet
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

sipeyskeyk dediklerinin elle tutulur bir yanı yok ağzından salyalar saçarak ona buna kızan yobaz amcalara benziyosun

sen de bunun gibisin: http://inciswf.com/filmeeeim.swf

Abicim atıp tutmuyorum.

Ben de gördüm Galata'nın halini, kendi gözlerimle.

Bak sana bir hikaye anlatayım.

CHP'li İzmir'in

CHP'li Karşıyaka'sının

Bostanlı semtinde oturuyorum.

Bizim sokak en popüler sokaktı zamanında. Publar, restoranlar, karaoke barlar falan filan. 4-5'e kadar açıktı hep.

Sürekli kavga çıkıyordu, taşkınlık yapılıyordu. Her gece polis geliyordu sokağa mutlaka.

Ben bir genç olarak çok memnundum, sonra CHP'li Karşıyaka belediyesi bir karar aldı.

BÜTÜN İÇKİLİ İÇKİSİZ MEKANLAR 12 DE KAPANACAK diye.

Bunu AKP yapınca ŞERİYAAAAAAAAAAAAAAT oluyor.

CHP'li belediye yapınca mahallenin huzurunu düşünüyolar ne iyiler oluyor.

İnsanların yaşadığı yerlerde böyle taşkınlıklara müsade edilmemeli. Gitsin tenha parklarda, boğazda orada burada içsin adam. İçki yasağı savunmuyoruz burada.

Salak salak tepkiler vermeyin bir zahmet.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...