Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavru, dişi siyam kedisi aranıyor...

BlackRose

Öne çıkan mesajlar

büyüyünce böyle olacak bir siyam kedisi arıyorum :)
rahmetli'nin yerini tutamaz ama olsun adı bile şimdiden hazır

[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

[Bu mesaj BlackRose tarafından 10 Temmuz 2004 10:03 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

fibi büyüyünce çok güzel olmuş cidden
küçükken ibiş gibiydi :(

umarım bulursun yeni bir siyam yavrusu[signature][hline]Don't be afraid of the dark! Be afraid of what it hides!

unity100, 05 Haziran 2004 16:27 tarihinde demiş ki:
ustumu basimi yirta yirta sokaklarda kosturmaya basliycam simdi.
Sosyal ağlarda paylaş

evet çok güzelleşmişti
yukarıdaki fotoğraf bana son bakışı =/

bu kareden sonra göremedim bir daha...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

cam hep açık olurdu, benim evimde bişe olmadı zaten arada bir anneme bırakırdım, onlar 5 inci kattalar...

bütün kediler meraklı ama bu siyamlar sanki daha bir manyak merak konusunda, örnek;

bizimki de sürekli pencere kollarında geziyodu ama tabi mümkün oldukça oralara çıkmamasını sağlıyoduk

bir başka şey de uçan kaçan şeylere atlama merakları, bir gün balkonda bir karganın phoebe ile dalga geçmesine şahit oldum, kedi bir köşeye sinmiş tırnaklarını çıkarmış, karga da balkonun kenarına konmuş gak guk ediyo ama tam komedi, karga kedinin korktuğunu farkediyo, kanatlarını açıp hayvanı bir zıplatıyo sonra kalkıyo iki adım uçuyo sonra tekrar konup tekrar tekrar....

işte böyle uçana falan atladığı için demek ki o gün gözden kaçtı, bi şekilde oralarda dolanırken ya perdeye tüle takılıp kurtulmaya çalışırken düştü ya da Athe'nin dediği gibi "beni bıraktı" kendi isteğiyle...

kimse o gün ne olduğu bilmiyor, sadece aşağıda arka kalçası kırık bi şekilde "hâlâ" meraklı meraklı etrafa bakarken buluyolar, 1 gün yaşadı, bulunduğum şehirde adam gibi veteriner olmadığı için anlaşılamamış, Samsun'daki hayvan hastanesine ertesi gün götürüldüğünde de "geç kalınmış, iç kanaması var, ciğerleri dolu" cevabı alınmış, ben düştükten sonra görmedim, o haliyle görmek istemedim...[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche

Sosyal ağlarda paylaş

Yazık olmuş ya üzüldüm. benimki camdan dışarı çıkıp camın önündeki mermerde 1-2 saat oturuyo sıkılmadan hayvan(ev 8. katta) fakat 1 ay önce başka eve taşındık bu evin camın önündeki mermerleri çok kısa o yüzden çıkmıyo bi balkona çıkıyo orda takılıyo. dikkat etmek lazım kedinin cam-balkon ilişkilerine tehlikeli olabiliyo
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRoz efendi sen dişi istiyon ben erkek büyünce eflendirip bisurru minik siyam elde edelim =o)[signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
http://www.istanbulakademisi.com
Voys 10.07.2004 tarihinde demişki:
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

Kedi hani vermiodu o!!!![signature][hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...
"Mesela ölüm döşeğindeki bi adama seni gösterseler gene adam hayata bağlanmaya çalışacaktır yani çok yaratıcı bişey yapmamış adamlar"
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız arkadaki box lar nasıl dikkatimi cekti..Helal olsun vallaha tam bir oyuncu işte.. Tebrik ediyorum blackrose..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Eternal
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bile aldım kızım Rose sen bekle hala ![signature][hline]
Happiest woman in the world: Bonepart's wife
In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

Sosyal ağlarda paylaş

evet aslında kedi var, ama ben email atamadım bi türlü
sebebi de istanbula 910 km yol gidip kediyi alıp 910 km geri döneceğim için bu durumu kafamda planlamaya çalışıyorum, geliyorum alacam diyip sonra çuvallamamak için yani

ama işallah gelebilirim işallah da birine vermiş olmaz artık =/[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

yok sen istedigin sürece birine vermicek. tanıdık birine gitsin istiyoruz, gerektiginde hem kediyi sevmeye geliriz hemde kotu bakılırsa kafa göz dalarız diye :)[signature][hline]Bestiae sumus, ut non bestiae simus...
HTTP_PRECONDITION_FAILED:
The precondition on the request for the URL failed positive evaluation.
Sosyal ağlarda paylaş

lol
phoebe'min 5inci kattan düşerek öldüğünü söylememişsindir o zaman, ya da söyleme yani, vazgeçer adam[signature][hline].:. He who fights with monsters should look to himself does not become a monster...When you gaze long into the abyss, the abyss also gazes into you .:.
- Friedrich Nietzsche
Sosyal ağlarda paylaş

bızım ust katta bı kopek vardı balkondan dısarıyı ızlerken (5.kat) kı sahıplerı evde yokmus buda boyle balkondan sarkar gıbı duruyor arkada kapı vurmuş buda panık yapıp tule takılmış (kapalı balkon cam kenarından boole aralıktan sarkıyormuş kopek) tula takılınca tul dısarı kopek asagıya ayagı tulde takıldıgı ıcın duserken hem ayagı sakatlanmıs bıde tam altındada tesaduf bızım delı kopek balkon masasında oturuyor (bız evde yokken balkondakı masada oturuyor)bızım kopegın onunde gecıp yere yapışmış ayagından kemık fılan fırlamıştı kalcası cıkmış bıde ustune bırde duserken tule takıldıgı ıcın tırnagı kopmuş fılan fecı durumdaydı ıc kanamasıda vardı bızım kopek kıyametı kopardı bu dusunce fılan hemen anatolıa ya kaldırdık sahıplerını cagırdık fılan kopek 1 hafta yogun bakımda kaldı sahıbıne bıle bazen gosterttıler o kadar fecıydı durumu neyse bur cıktı hastaneden yanen ah mery vah merdekı kopek gıbı bastan asagı alcılamıslar nerdeyse bı sepette getırdıler eve 1 sene gectı ustunden sımdı masallah kopek tazı gıbı kosturuyor saglıklı cok neselı fılan bıde 9 yasındaydı yanı yaslıydı baya turune gore bu olayda oldurmıyen allah oldurmuyor yorumunu yapmamıza neden oldu[signature][hline]Hiko Seijuro,öğrencisi Kenshine bılınmıyen bir tarihde demişki:
Sword is just a weapon,Swordmanship is learning how to kill.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...