Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

said:
Kavga etsem ne olacak, durup laf anlatmaya kalksam anlamayacak, kapasite yok zaten. Niye yaşıyosun sen ya nohut beyinli herif!

öle işte. adamlar ölesine yaşıyorlar.

arada sana gelip anlatacak malzeme çıkartsın diye yaratılmış NPC'ler olarak düşün.ha gerçi düşünüyorum da benim hayatım onlarınkinden daha berbattır sdf. olasılık gibi oldu bu cümle. "kesin daha berbat" olacak. berbattır değil.
hatta npc>kazım>dasaaa falan olabilir.

sakallarımı kesmem lazım.
şu cümleyi aratsam çok sonucum çıkar. saçımı da kestirmem lazım. kısa saça geçmem lazım ama bi türlü biş aklıma gelmiyor.

zihnimin içine sıçayım. yine çok dolu piç.
ramazan bitse de viskiyle falan boğsam en azından.
Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

İçimden bi ses dünyanın en güzel gününden yılın en berbat olayına dönecek diyor.

küçük hakanın colorado'daki saldırıdan önce attığı son tweet buydu. batman filmini izlemek için günler öncesinden bilet alan küçük hakan, koltukların muhteşem yerinin tadını dahi çıkartamadan saldırganla burun burna geldi. seri katilin ilk kurbanı olan hakan, katilin soğuk ve insanlıktan uzaklaşmış gözlerinin içine bakıp "sen kimsin?" diye sordu. katil göğüse 2el ateş ettikten sonra, hakan kanlar içinde yerde yatarken "joker" diyip üstüne bastı.

abi diyorum ki yılın en berbat olayına dönmesin bence. bişiler yap falan.
Sosyal ağlarda paylaş

lan de get! O şehir bu şehir dediğin tarla direkt olm. sabah 6da falan kalkıp tarlaya gidip tüm gün boyunca 41 derecede kan ter toz toprak içinde şekilden şekle girip, yerlere yatıp fotoğraf çekecem diye uğraşıyorum be. Limon gibi sıkılmayı gayet iyi biliyorum :D Gerçi şikayet etmiyorum ben. İyi kafa dağıtılıyo.
Sosyal ağlarda paylaş

klimalara neden "hey anlaşımasın diye tasarlayalım bunu" diyen salaklar kumanda yapıyorlar ki?

istediğim tek şey içerisini 20.5°C de sabit tutarken makul bir hava akımı da yaratması.

@mr hand
hadi hadi.. biliyoruz bi o tarlaları..
tarlalar sürüldü mü? ekinler yeşillendi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...