Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

Saeros

Öne çıkan mesajlar

nolaaaaaaaaaaazzz

typo z aslında typo değil, bilerek öyle yaptım. ama bi anlamı yok.

ağzıma kadar dolu olduğum gerçeğini inkar edip daha da fazla iş almaya çalışıyor olmam ilginç bir realite mi?
değil.

ulan şimdi çalışmayacağım da ne zaman çalışıcam.
-dayanamadım, ne yapayım- evde çalışacak uygun yükseklikte bir masa olmadığından dolayı burada da kendime bir masa yaptım. dayalı döşeli evde adam gibi bi çalışma masası olmuş oldu. bana kalsa zaten ben daha para harcarım salak gibi, başka ülkede kiralanmış eve. küçük bir masa, ama rahat. üstünde laptop belki de daha sonraları bi LCD ve lazer yazıcı alırsam -bkz yabancı ülkede pc yatırımı yapan salak- koyacak kadar yer de var işte.
yine minimal çizgiler tabii. ama bu seferki parlak beyaz değil. doğrusu parasını da geçtim onu bulmaya kasmak istemedim. sadece bileğimi koyduğum yerleri biraz daha chamfered yapmadığım noktasına takıldım aslında. ama rahat işye yahu.

her neyse, september 27'ye kadar halletmem gereken bir milyon şey var bugün bitirmem gereken 5şey var. çok yoğun bir program ama zevkli be. az daha yoğunluk kaldırır aslında. allahım sen bana kârlı yoğunluklar nasip eyle.

amin.

bu arada flyme'de quad core'da sıçan meizu ve chipleri önceden üretelim de öyle satışa sunalım diye huawei'ye kızgınım. bi ucuz telefon alayım dedim, fırsat vermediniz piçler! ağustos sonuna kadar kim öle kim kala!

benim hayatım daimi olarak hafta süresince değişen saçma bir randomlığa sahip! onun parası bin defa gider o tarihe kadar.

zaten fakirim lan! ayfon falan alamıyorum işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...