Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Adsl ile ilgili bir soru

daverc

Öne çıkan mesajlar

kablodan adsl ye geceli 1 ay oluyo ve hep ayni problemi yasiyorum; 15-20 dk da bir internet baglantisi gidiyor,merak ettigim, zoom modemi bilenler icin soyluyorum, bu olayi yasarken Link isigi sabit kaliyor fakat ortadaki RXD (data) isigi sonuyo ve internet baglantisi yokoluyor,link gitmiyosa problem adsl den degilde bendenmidir acaba?bendense niye diger arkadastada oyle oluyor ayni mahallede oturuyoruz.Mmorpg oynayan biri icin iskence bu arkadaslar,240 m fatura werdim ben bu ay ühüh :([signature][hline]|R.I.P| Sevmiyorum calismayi,tembelim ben.|[/b]-[Kontrolsüz güc, güc değildir]-
Sosyal ağlarda paylaş

bende de ole oluyor ama devamlı değil bazen dl yaparken gidiyor rest atıyorum düzeliyor ama arada sırada yapıyor buda modem den kaynaklanmıyor sanırım daha cok santralden heralde[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

yok virusten filan değildir ya arkadasında da birden gidiyorsa o zaman oraya baglı santralde bişe var yada ne bılım zoom da üretim hatası da olabılır bende x4 var suana kadar sakatlık yapmadı[signature][hline]Amerikan sineması sözüm sana , yıllarca uzaylıyı başka tanıttın, onu bir öcü gibi gösterdin, ama unutma, uzaylıda olsa, insan insandır by Cem Yılmaz
Msn/Mail:[email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...