Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Web Sitem. [görüş]

Dygrogrand

Öne çıkan mesajlar

Dygrogrand, sana eski webmasterlardan biri olarak birkaç tavsiyede bulunacağım eğer beni kendini bilmiş biri olarak görmezsen yazacaklarımdan dolayı.. :)
şimdi ilkin sayfanın iyi yönlerinden başlim. Sayfanın hızı güzel herhangi bir problem yok o konuda. Ayrıca sayfana koymuş olduğun oyunlarda bizlere mazimizi, eski günlerimizde oynadığımız oyunları hatırlattı. Ancak site aşırı acemi bir sayfa olmuş. Sayfanın yazıları olsun, sayfa düzenlemesi olsun, koyulan image'lerin düzenlemesi-şekillendirilmesi olsun, bunlara biraz daha özen gösterirsen site çok daha fazla hit alır. sanada hak vermiyor değilim zaman bulamamış olabilirsin bunları yapmak için.. lakin böle bir fırsatın olursa, uygulamanı tavsiye ederim. Eğer siteyi bu haliyle birçok kişi beğeniyorsa, yeni haliyle nası olur birde sen düşün.. Şimdi belkide Sitenin boyutunun darlığından bahsedeceksin. Eğer bu konuda üşenmezsen yeni siteni www.brinkster.com'dan almanı tavsiye ederim. bu site hem sana 30mb yer sağlıyor hem de aspdestekliyor. birde bu arada eğer asp kullanmayı az çok biliyorsan siteyi onunlada yapabilirsin. Çokda güzel olur.

Saygılar.[hline]if you wants a baby, please jump on a lady!?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
said:
Deep-Night, 07 Şubat 2003 13:31 tarihinde demiş ki:
said:
Justin, 13 Ocak 2003 19:42 tarihinde demiş ki:
boxu çalıştıramadım o prensli oyundada vurma tuşları ne ya? kılıçlı bi adam çıkıo ölüom direk[hline]Bu ne kapağu!?

Prensli oyun lol !!![hline]Listen to my magical song.Your brain will tremble!

hemde ne lol
:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
King Of Chaos Ordum

Sosyal ağlarda paylaş

Yaaa bilkent serverlarında bir sorun var (en azından bende de bağlanmıyor. bazıları balanabiliyormuş.) sanırım o yüzden indirilemiyor bazıları. Diğerleri ise flashget yüzünden sanırım çünkü ben bilg. lablarından baktım çalışıo hepsi.. Bu bayramda siteyi yenilemeyi düşünüyorum. Yeni bölümler de açacağım

Bu yeni bölümlerden muzik bölümünde yazacak arkadaş arıyorum. Site tamamen amatördür, para falan beklemeden zevk için yazacak insan arıyorum. Pop ve Rock bölümleri olacak. Bana ulaşmak isteyenler [email protected] 'ye mail atarsa sevinirim.[hline]Dünya Kupası klibi,Not hesaplama programı, Dos Oyunları
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ShekiLChoCuq, 07 Şubat 2003 12:01 tarihinde demiş ki:
Dygrogrand, sana eski webmasterlardan biri olarak birkaç tavsiyede bulunacağım eğer beni kendini bilmiş biri olarak görmezsen yazacaklarımdan dolayı.. :)
şimdi ilkin sayfanın iyi yönlerinden başlim. Sayfanın hızı güzel herhangi bir problem yok o konuda. Ayrıca sayfana koymuş olduğun oyunlarda bizlere mazimizi, eski günlerimizde oynadığımız oyunları hatırlattı. Ancak site aşırı acemi bir sayfa olmuş. Sayfanın yazıları olsun, sayfa düzenlemesi olsun, koyulan image'lerin düzenlemesi-şekillendirilmesi olsun, bunlara biraz daha özen gösterirsen site çok daha fazla hit alır. sanada hak vermiyor değilim zaman bulamamış olabilirsin bunları yapmak için.. lakin böle bir fırsatın olursa, uygulamanı tavsiye ederim. Eğer siteyi bu haliyle birçok kişi beğeniyorsa, yeni haliyle nası olur birde sen düşün.. Şimdi belkide Sitenin boyutunun darlığından bahsedeceksin. Eğer bu konuda üşenmezsen yeni siteni www.brinkster.com'dan almanı tavsiye ederim. bu site hem sana 30mb yer sağlıyor hem de aspdestekliyor. birde bu arada eğer asp kullanmayı az çok biliyorsan siteyi onunlada yapabilirsin. Çokda güzel olur.

Saygılar.[hline]if you wants a baby, please jump on a lady!?

Dediğim gibi bu bayramda değiştirmeyi düşünüyorum bütün görünümü[hline]Dünya Kupası klibi,Not hesaplama programı, Dos Oyunları
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...