Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iphone 4s Beyaz (Amerikadan Açılmamış Kutu SimFree)

Gigabyte

Öne çıkan mesajlar

gittigidiyor,sahibinden.com lardaki gibi bi çakallık yoksa almayı düşünüyorum ben. Adamlar 1 pasaport'a 324235 telefon kayıt ettiriyorlar sadece ilk ettirdiği çalışıyor tabi öbürleri bi kaç gün sonra kapanıyor.

10 gün 3 ay 5 ay tamamen şans telefon kapanıyor işin kötü tarafı o telefonu gidip yeni bir pasaportla açtıramıyorsun aldığın adamı bulcan gitceksin onla ölme eşşeğim ölme.. Kayıtsız al daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

Masticore said:

gittigidiyor,sahibinden.com lardaki gibi bi çakallık yoksa almayı düşünüyorum ben. Adamlar 1 pasaport'a 324235 telefon kayıt ettiriyorlar sadece ilk ettirdiği çalışıyor tabi öbürleri bi kaç gün sonra kapanıyor.

10 gün 3 ay 5 ay tamamen şans telefon kapanıyor işin kötü tarafı o telefonu gidip yeni bir pasaportla açtıramıyorsun aldığın adamı bulcan gitceksin onla ölme eşşeğim ölme.. Kayıtsız al daha iyi

pmdede belirttim gerçi...o olayı söylemesen haberim olmayacaktı işin gerçeği :).Zaten bu cihazı ben kendi pasaportuma kayıt ettiriyorum (pasaportu görsen anlarsın ne demek istediğimi :P ) 1 ay önce olmuş olsa şu olay kendime alırdım cihazı turkcellden babalar gibi her ay taksit ödemezdim eğer öyle bir korkun varsa 2 senelik garantili genpa cihazımı sana vereyim bunuda ben alayım :P
Sosyal ağlarda paylaş

hafiza kartini her mountladigimda sarkilarim dosyalarim duplike oluyor, tek cozumu de kapamadan once database'i silmek ise iki dakika durup kufrederim boyle telefona, kusura bakmasin android

yillardir linux minux diye gezdim de insanin isi gucu olunca apple in buyur kullan diye sundugu seylerin ne kadar rahat oldugunu anliyorsunuz
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...