Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bulgar Pati

CapN

Öne çıkan mesajlar

Konuyu yanlıs yere acmıs olabılırım kusura bakmayın sımdıden

Bulgarıstanda yaşayan bırı vardı sankı dıye hatırlıyorum ama tanıdıgı olanda olursa olur yanı.

Sımdı olay şu Sınema fılmı cekıcez bırtane Bulgar bır ekıp var Baga Tur gruplarının ısmı (Youtube ta arayabılırsınız)

Internette aramama ragmen kontakları bulamadım. Belkı yanlıs arıyorda olabılırım ama bakmadıgım yer kalmadı
Sosyal ağlarda paylaş

filibeye kadar slav ırkının guzelliklerini goremezsiniz anca cingene ve türkler var sınıra yakın haskovo harmanli fln var adamlar gupegunduz yaklasip karı lazim mi abi diye soruyolar asil bomba araba soygunu konusunda adamlar siparisle amerikadan araba calip sonra da satıyorlar avrupada dunyada 1 numaralar o konuda
Sosyal ağlarda paylaş

Varna da gecirdigim 4 senenin ardindan temmuzda istemeyerek de olsa tr ye donuyorum.Yalniz burda gordugum turkler yuzunden,kendi milletimden sogudum,bakalim nasil olcak donus olaylari.

Varna yazin tatil icin 10 numaradir.Turla falan gelirseniz hem cok kazik yemezsiniz hem de guzel mekanlarda tatil yaparsiniz.Ha kizlar teklif ediyor olayinin tam tersi var burda,%99 turk oldugunuz tipten belli olacak,bulgarcada bilmiyorsaniz,kiz olayi yalan.Onun icin gogo moldova rusya sdfds.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...