Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eğlencelik cihaz

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

abi pc yanımda değilken oynayacaktım işte yolda orda burda

videolarda ise çözünürlük 800x480 işte onun için fazla bir şey beklemiyordum ve hayal kırıklığı yaratmadı kalite normal sayılır, en önemlisi takılma yok işlemci baya iyi sanırım. daha 2 saat falan oldu kullanmaya başlayalı gerçi
Sosyal ağlarda paylaş

sliph aletle ilgili sonra daha detaylı bi review tarzı yazsana bir iki paragraf da olsa , benim de öyle bir şey alasım var, ev dışında çok vakit geçiriyorum çünkü.

en azından basit ufak tefek oyunları vs orda oynarım sıkıldıkça, fiyat çok makul geldi dual core 1gb ramli bir alete göre.
Sosyal ağlarda paylaş

android telefon büyüklüğünde gsm'siz cihazlar var, müzik-internet-oyun için. öyle bir şey al.
örn: http://www.amazon.com/Samsung-Galaxy-5-0-Android-Player/dp/B005P1VNDW/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1340187081&sr=8-5&keywords=samsung+galaxy
farklı ekran büyüklükleri de var aynı cihazın, ihtiyaca göre biri olabilir
Sosyal ağlarda paylaş

ya öyle yapacak olsam htc telefonum var zaten :)

ben telefondan daha büyük ekran ve ucuz olma olayını arıyorum. ama gidip de 1.5 milyar veremem şu aralar bir tablete.

hem şehir dışına gittiğinde anneme verecem o da kullanır çok sık seyahat ediyor vs diye düşündüm.

maksat kotarır, çile çektirmeyecek hassasiyette dokunmatik ekran, fena olmayan bir pil ömrü, yavaşlayıp takılma yapmasın, android olsun vs.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...