Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İşte girişimcilik diye buna derim; Zombi Alışveriş Merkezi

SuperCandalf

Öne çıkan mesajlar

İngiltere'de bir şirket büyük bir alanda ki eski bir alışveriş merkezini satın alıp, içerisini zombilerle doldurmuş. Arkadaşlarınla gidip alışveriş merkezinden kaçmaya yada hayatta kalmaya çalışıyormuşsun.

Öncesinde ufak bir silah eğitimi veriyorlarmış. Ardından 3 saatlik "oyun" başlıyormuş. Kişi başımı yoksa grup fiyatımı 139 Sterlin onu çözemedim bir tek. 18 kişiye kadar toplanıp gidebiliyormuşsun. Önümüzde ki 3-4 ay boyunca neredeyse hergün şimdiden dolmuş. Bazı boş gün ve saatler mevcutmuş. Varsa ingilterede yaşayan arkadaşlarımız ya da gidecek olanlar bir baksın derim.

Ayrıntılar fotoğraflar falan aşağıda ki linkde mevcut. Ulan Türkiye'de olsa koşa koşa giderdik ^^

Hizmeti veren sitenin linki

ahah şuda tanıtım videolarından birtanesi;

Sosyal ağlarda paylaş

Q: Is the 119 pound price per person?
A: Hi TJ,

Yes, that is correct.

Many thanks,
Laura

Read more about Zombie Shopping Mall Experience - book online with free delivery | Wish.co.uk

üzülerek belirtiyorum 119 pound adamlar için kabul edilebilir bir ücret. liverpool manu FA cup maçına 75 pound vermiştim ki bu bile adamlar için gayet iyi bir ücretti. bizim için pahalı bir hobi olabilir gidersek ama gidince de verilir yav.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...