Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

YASTAYIM

trash_

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar dün köpeğimi vemek zorunda kaldım. çünkü hasta olduğunu öğrendim. hastalığı aşırı agresiflik ve saldırganlık. köpeğimin cinsi golden rr. dı. daha 45 günlüktü ve çok güzeldi. 45 günlük olmasına rağmen 4 kişinin elini ısırarak kanattı. bunlardan biri de annem. onu çok seviyorum.. :((((([signature][hline]Trash_
www.odun.oldum.com
Sosyal ağlarda paylaş

Iyıde benım 2.5 aylık kedım bıle aılede herkesın elını ısırarak,tırmalayarak kanatıyordu.Sonucta bu dogal bısey.Sanmıyorum kı sırf senın kopegıne ozel bır durum ya da hastalık.Tabı nıyette onemlı.Gercekten saldırı amaclı yapıyorsa egıtımle hallolabılırdı bu durum. Ama belkıde oyun yapıyordu.Uzucu bır durum gercektende.Gecmıs olsun arkadasım :(
Sosyal ağlarda paylaş

yok kediler öyle şeyler yapar da,
köpeklerde anormal durum bu.
elini ağzına alır
ama sahibinin elini ısırıp kanatmaz, en azından yanlış terbiye vermemişsen veya bir psikolojik bozukluğu yoksa.

geçmiş olsun, çok üzüldüm senin için..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 26 Ekim 2004 18:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gecmis olsun, bence en iyisi huyunu suyunu bilmedigin kopek almaktansa tanidigin kisilerin kopeklerini ciftlestirdikleri zaman olan yavrulardan alip bakmak[signature][hline]Thanatos : Technician Hardwired for Assassination and Nocturnal Analysis/Technician Optimized for Sabotage
wildpervert, 09 Eylül 2004 02:48 tarihinde demiş ki:
daha çok manita ehehhe
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
geçmiş olsun..
gerçektende köpekler bu tip birşey yapmaz, hele golden gibi aşırı uysal bir ırk..[signature][hline]===> orc_lord <===
orc_lord in melancholy (day 41)
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
Pati Pet
PLAYINGARENA
*Başta kuşu,tavşanı ve balıkları öldüğü için yas tutar*

Sosyal ağlarda paylaş

çok geçmiş olsun. grr'lara melek diyorum ben kısaca mükemmel hayvanlar normalde. büyük şanssızlık olmuş umarım çabuk atlatırsın. bu bir sene içinde bir kedi bir köpek kaybetmiş bir insan olarak ayrılmanın zorluğunu iyi biliyorum ve baya net hatırlıyorum. ya düşünmemeye çalış ya da hemen yenisini edin (ben 1.yi yapıyorum) derim.[signature][hline]Ankara Paintball
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar bu köpeği ben 4 veterinre götürdüm. hepside çok az eğitilebilir dedi(boşu boşuna denemeyin dediler). ayrıca bu bir köpek kedi değil. köpekler ısırdımı deler, kediler sadece tırmalar. Ve köpekler asla sahiplerini ısırmaz. onlar dünyanın en sadık hayvanlarıdırlar. düşünün daha 40-45 günlüktü. 2 yaşına geldiği zaman ısırdığını düşün. oldürürdü herhalde.

üzüntümün bu denli büyük olmasının sebebi de onu bir insandan farksız görmemde. onun için üzülüyorum. acaba şimdi ne yapıyordur. :( :( :([signature][hline]Trash_
www.odun.oldum.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
trash_, 27 Ekim 2004 16:33 tarihinde demiş ki:
arkadaşlar bu köpeği ben 4 veterinre götürdüm. hepside çok az eğitilebilir dedi(boşu boşuna denemeyin dediler). ayrıca bu bir köpek kedi değil. köpekler ısırdımı deler, kediler sadece tırmalar. Ve köpekler asla sahiplerini ısırmaz. onlar dünyanın en sadık hayvanlarıdırlar. düşünün daha 40-45 günlüktü. 2 yaşına geldiği zaman ısırdığını düşün. oldürürdü herhalde.

üzüntümün bu denli büyük olmasının sebebi de onu bir insandan farksız görmemde. onun için üzülüyorum. acaba şimdi ne yapıyordur. :( :( :(

haklısın boşver üzülme,iyiki vermişsin goldenretriever gibi bi hayvan hele hele 45 günlükken saldırma amaçlı ısırıyorsa bi acayiplik vardır o durumda..[signature][hline]sert kal,taviz verme!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...