Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Wow geri donusu

nedanko

Öne çıkan mesajlar

Selamlar, bi kac sorum olacak size. Eger benzer bi konu varsa link verirsenizde olur.

Simdi Diablo benim icimdeki oyuncuyu atesledi, soyle arada sIkIldigimda wow oynayayim diyorum.

Level 75 karakterim vardi birakmistim. Hunter im. O zamandan bu zamana (hatta wrath of lich king dahil) ne degisti bilmiyorum, Mists of pandaria da ne degisiklikler getirecek bilmiyorum. Degisiklikleri sormayacagim ama spesifik seyleri merak ediyorum.

Ben solo PVE adamiyim agirlikla, ve casual im. PVE challenge severim, guzel item sorunu yasamam (item setleri satiyolar nette gordum). Hatta 5 kisilik instance lara kendim gireyim sololayim diye ugrasirim mesela, oyunculuk tarzim budur. (Grup hep yaparim ama genel olarak egilimim solo pve yani)

Sorularim;

1-) O zamandan bu zamana solo (hatta extreme solo deniyomus saniyorum bu dedigime), guclendi mi, yoksa nerflendi mi?
2-) Hunter halen viable bi solo class mi? Ozellikle hatirliyorum bize bi nerf gelmisti o zaman solo kabiliyetini kirmisti, pet healing le alakali idi saniyorum ama hatirlamiyorum.
3-) Solo 5 kisilik instance hayal mi? Item olsa dahi? Hardcore mu takilmak gerek illa?
4-) Onerir misiniz donmeyi? Donmek dedigim de haftada 5 saat oynarim ortalama.
5-) Baska MMO onerir misiniz yerine yoksa benim icin wow halen iyi midir? (guildwars geliyomus ama ben PVE ciyim uymuyo sanirim)
6-) Baska diyecekleriniz varsa da memnun olurum
Sosyal ağlarda paylaş

bende wow'a dönmekle guild wars beklemek arasında kaldım, baktım gw2'den istediğim tadı alamıyom yine wow'a dönüş olucak..

mist of pandaria ile epey bi değişiklik olucak, en başta talentler olmak üzere tonla yenilik/değişiklik var

bide casual oyuncular sagolsun artık wow'da herşey tek tıkla yapılabiliyo, dungeon/raid finder sagolsun. her sehirdeki diğer sehirlere olan teleport gateler sagolsun

hunterlar iyiydi ama, beast master öldü sanırım, marksman gidiyodu pve hunterlar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla seninle aynı oyun stiline sahibiz ve bende hunter oyuncusu idim ama artık hunter ile solo takılmak eskisi kadar kolay degil gene birşeyler yapıyor tabiki ama şu an en iyi solo class "blood death knight" bende aynen DK oynuyorum.tek başına 85 ler hariç çogu raidi farma baglarsın hatta blood dk olarak "lich king" farmlayanlar var.

kısacası 75 karakterin varmış aç bi dk bak keyfine solo yapıcaksan tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

SoR ile aktive ettim, addon yuklemeyi unutmusum 1 saat kaybettim, addon atiyom calismiyo vs.

Butun itemlarim posta ile geri geldi, fakat hic biri ne ise yarar bilmiyorum, ne icin tutuyodum onlari. Hepsini silip sifirdan loot ettikce ogrenerek gideyimd iyorum ama ya onemli bisi tutuyosam. Tum itemlari netten bakmak da is yani.

Mount umu aradim uzun sure postada. Item olarak duruyodu o yanlis hatirlamiyosam (son olarak 2009 da oynadim o ara belki oyleydi, ya da ben karistiriyorum), sonra mount tabini buldum.

Karakteri kontrol etmekte bile zorlandim, bi ton skill var ne ise yarar bilmiyorum.

Sifirdan baslayinca ogrene ogrene gidiyosun, simdi yeni oyun oynuyomus gibi geliyo. Alismak kasicak biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...