Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Erepublik

Krysis

Öne çıkan mesajlar

Beyler erepublik denen oyunda İranı Arabistanı işgal etmiştik, batıda da Bulgarla savaşıyorduk, gel gör ki bizim ittifak İranı müttefik ilan etti ve İran toprağından çekilmemiz istendi, biz de ittifaktan ayrıldık ONE ittifakından EDEN e geçtik.

O sıralar EDEN de olan Bulgar bizim Türkler tarihi düşmanımızdır dedi ve ONE'a geçti, arkasına oyunun en güçlü ittifakı ONE'ın bütün gücünü alarak bütün Anadoluyu işgal etti, şimdi bizle hindi diye dalga geçiyor, oyunda reeldeki meseleler de dahil her konuda Türk düşmanı propaganda yapıyorlar. Gelin hep beraber kıralım ağızlarını

http://www.erepublik.com/en/referrer/Batu91 ÜYE OL VE BULGARIN AĞZINI KIR!
Sosyal ağlarda paylaş

uzun lafın kısası beraber güzel güzel oynuyoruz gelin katılın işte, ogameden iyidir bu oyun

internet üzerinden milliyetçilik güç kanıtlama hesabı bizde yok bulgarda rusta makedonda vesairede var, yazdıklarımdan bu anlamı çıkardığına da inanmıyorum, çok güzel laf sokma girişiminde bulunuyorsun durmak yok yola devam diyorum sana
Sosyal ağlarda paylaş

oyun hakkında:

siyasi çekişme çok, yabancılarla çok fazla etkileşimde bulunuyorsunuz, dünya çapında 300bin kişi aktif olarak oynuyor. neredeyse her ülke e-türkiye'den nefret ediyor. günlük 2.5 dakika girseniz de olacak bir oyun bu. work-train şeklinde katılmanız yeterli olabilir, öte yandan siyaset, ticaret, şirket kurma, sosyal etkileşimler, askeri gruplar filan derken zaman geçirmek istediğinizde yapacağınız da çok şey var.

isteyen istediği ülkede oynasın tabi, oyunun işlevi yeni insanlarla iletişim kurabilmenize olanak sağlaması, isterseniz bir e-yahudi olup ortadoğuyu karıştırmaya da çalışabilirsiniz
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Ben de biraz oynayıp bırakmıştım da karakter silinmemiş 0 healthle level21 karakter duruyodu macaristandaydı işte

Bulgaristana taşınıp bi tekme de ben vurdum^^

bi de hacım o tekme biraz zor olmuş, millet cephede 40 milyon vuruyor senin vuracağın 10knın kimse hesabını yapmaz :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...