Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exorcist:The Beginning

Laorx

Öne çıkan mesajlar

Bu Filmi İzleyen Biri Varmı?Preview manyak walla..

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni çıkıo nası izleelim 23 ünde :-) ama ilk izleyenlerden olcam

edit:şimdi ramazan ramazan ayıp olmasın allaha şeytan meytan :D

[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...

[Bu mesaj YSidiousY tarafından 20 Ekim 2004 21:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...

[Bu mesaj Maedhros_Laorx tarafından 20 Ekim 2004 21:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
YSidiousY, 20 Ekim 2004 21:25 tarihinde demiş ki:
nası olur :O

ahaha yanlış söledim yani Türkiyede çıkmadan izliyolar:-p[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Yaklaşık 1 ay önce falan izledim. Çok başarısız.. İlk exorcist ten biraz daha iyi o kadar.

Gerçi ben çok şey bekliyordum bu filmden :)[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
sharky, 20 Ekim 2004 21:56 tarihinde demiş ki:
Yaklaşık 1 ay önce falan izledim. Çok başarısız.. İlk exorcist ten biraz daha iyi o kadar.

Gerçi ben çok şey bekliyordum bu filmden :)

ilk exorcist derken 73 teki ilk filmi kastetsin yoksa normal şeytanımı[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

türk yapımı şeytan'dan bence

o elindekide ne?
zem zem suyu:D?[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

73 deki..

Konu yine klişe, çekimler kötü, kurgu kötü, hele en son şeytanın bir koşuşu var, gel bana headshot yap diyor resmen, neremle güleceğimi şaşırdım - ki bu korku filmi hani altıma falan yapmam gerekiyor NŞA da.[signature][hline]Q: How many IBM cpu's does it take to do a logical right shift?
A: 33. 1 to hold the bits and 32 to push the register.
Sosyal ağlarda paylaş

ring vs exorcist gülerim sadece:D *!nıhhahaha*pişmanmısın[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 21 Ekim 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
elbette ring serisi b isahane bide onun japaon versiyonu var ringu oda bitirim bir sey zat. o orjina lolan the ring calinti yani :D

the ringu 4 versiyonu var caponların yaptığı 4'üde iğrenç[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı; Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izledim beğendim sayılır fena sayılmaz herşeyin başlangıcını anlatıyor yani Merrinin şeytanla ilk karşılaşmasını anlatıyor hikaye bir kazı alanında geçiyor. Merrin bir kazı için görevlendiriliyor. Gittiğinde karşısına çıkan olaylar fena sayılmazn ama o kadar da güzel değil.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
streamin, 21 Ekim 2004 18:44 tarihinde demiş ki:
o orjina lolan the ring calinti yani

İlk çekilen film Ringu, ama
The Ring çalıntı değil yeniden çekilmişi.. İkisi de Kôji Suzuki'nın romanından uyarlanmış. The Ring çalıntı bir filmse, Matrix çalıntının allahı...[signature][hline]I fear no enemy!
I fear not death!
For the khala is my strength!
En Taro Adun!

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 22 Ekim 2004 12:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben izledim, izlemeseniz de olur diyorum...

Korku adına BÖÖÖÖ diye korkutma çok fazla, ben sevmem...

Türün meraklılarına göre bir film. İlk film çok güzeldi bence.[signature][hline]COH:
AdaSu Science Balster AR/Elec.Manup.
Usta Science Dark Melee/Regen
Baloncu Natural Defender Force Field/Radiation
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...