Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

eski kiracının icra işleri

textfield

Öne çıkan mesajlar

yeni bir eve kiracı olarak taşındım. benden önceki kiracının kredi kartı borcundan dolayı icra mektubu geldi bugün eve beyfendi herhalde yeni yerini bildirmemiş. benim bu durumda ne yapmam gerekiyor? gelip evdeki eşyaları toplamazlar değil mi? gerçi postacıya dedim ben yeni kiracıyım tamam ben muhtarlığa bildiririm dedim. muhtarlığa bırakacakmış belgeyi zaten. bileniniz, avukat pati varsa ilgilenirse çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

adres kaydını aldırdıysan sorun olmaz
sana gelen mektup nası bisi
bankadan mı icra dairesinden mi
icra dairesindense zaten isimleimzayla teslim ederler
alma mektubu burda bole bi kişi oturmuyo diye bildir
postacı mektubu muhtara goturur oda evet oturmuyo der tebligat alınmadı diye daireye doner mektup
eger bankadansa istersen bi telefon edebilirsin
ama etmessende bi zararı yok
eve hacizle gelirlerse yapıcagın seyde aynı zaten burda bole biri oturmuyo demek
turkiyede yasala ama hiç kimse eve ev sahibi yokken girmez mal kaldırmaya

eger olduya kolpaya geldin mektubu bi sekil aldıysan yazılı icra dairesine git
bu yanıs teslim edilmiş diye bildir
Sosyal ağlarda paylaş

Mernis (ikamet) adresi orası ise tebligatı muhtara bırakır evet ; tebligat yapılmış sayılır , dosya kesinleşir.

Belki hacize filan gelirler (adanadaysan bende gelebilirim tabi (:P)) belirtirsin benden önceki kiracıymış benim adım şu alakam yok diye. En fazla su faturasına filan bakarlar eski kiracının adına mı filan diye.

Maalesef evde kimse yokken kapı açılıp mal kaldırılabiliyor ; ama önce komşulardan yöneticiden filan soruyoruz bu arkadaş burada mı oturur yanlış kapı açmayalım diye. Onların taşınmadan haberi yoksa ve evet hala orada oturuyor derse gg olabilir mümkün
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...