Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Walla - 1 gb email hosting

odchu

Öne çıkan mesajlar

Israil firması Walla 1 gb lık email hostingine başlıyacaktı.. başladı mı emin değilim ama aramızda ibranice bilen varsa denesin.. ya da ibranice sözlüğü olan ? :)

http://friends.walla.co.il/ts.cgi?tsscript=reg&ReturnURL=http://mail.walla.co.il

sağdan sola mı yazmak lazım acaba :P :))[signature][hline]sadece ölüm ...
Sosyal ağlarda paylaş

google mail olayi vardi bi ara yanilmiyosam.
ya ben anlam veremiyorum, napıcak insan 1gb mail alanını?[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

google başlamış hatta üye alımını durdurmuş (test için sanırım) diye biliyodum ben.[signature][hline]unity100, 09 Mayıs 2004 21:55 tarihinde birilerine demiş ki:
tamam ben seni tehlikeli goruyorum seni ortadan kaldirtmaya karar verdim. 3-4 tane cember sakalli ninja yollayip kestirticem bi arka sokakta.

Sosyal ağlarda paylaş

Off...
Sam,birde aslında Spam olayıda var...
Bir spam gelecek,100k lık değil 1 er MBlık...
Hotmailde bile,her 100k üzeri dosya gönderen bir kombo küfür alıyor zaten benden.Şimdi bide tutup 10ar mb yiycez spamları

-FREE FREE FREE!
-She Showed me how it works!
-Firmamız,Biz spam yapmayız,bu Reklamımız...
-Get a big Sized one!
-SEXXxXXxxxX 4 u!

eheh zaten hepsine küfür kaymak acaip fantazi oldu artık..

Giden bandwithlerinede acımaz bunnar..
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
sanerixx, 15 Mayıs 2004 12:25 tarihinde demiş ki:
google mail olayi vardi bi ara yanilmiyosam.
ya ben anlam veremiyorum, napıcak insan 1gb mail alanını?
elbet bişey bululnur :)[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 07 July 2004 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Woofer, 13 Temmuz 2004 13:47 tarihinde demiş ki:
ohooooo günaydın beyler bütün bomba mailleri register ladım :D aralarında [email protected] ve [email protected] da var :D

napacan, satacan mı ? :)) adam soruyu email adresini, diyosun [email protected] adam anlamaz kii :P

balk şu güzel olur [email protected] ingilizce karakter sorunu da yok.. :P[signature][hline]sadece ölüm ...
anlam bulur gözlerinde ...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
walla açıldı hatta benb [email protected] u aldım. gerçi sailor, saylor usernameleri alınmış bile ne çok talper varsa :) ben memnun kaldım ama şimdi şöyle bir sorunum var. toplam 4-5 tane mailim oldu, hepsini walla da birleitşrimek istiyorum. diğerlerini nasıl yönlendirrim acaba bilen var mı? (diğerleri pop3)[signature][hline]Mancınık: Web | Download
Mail:[email protected] , ICQ:6254196
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sailor, 26 Ağustos 2004 00:44 tarihinde demiş ki:
walla açıldı hatta benb [email protected] u aldım. gerçi sailor, saylor usernameleri alınmış bile ne çok talper varsa :) ben memnun kaldım ama şimdi şöyle bir sorunum var. toplam 4-5 tane mailim oldu, hepsini walla da birleitşrimek istiyorum. diğerlerini nasıl yönlendirrim acaba bilen var mı? (diğerleri pop3)

Eğer varsa bu özellik, walla'dan diğer pop adreslerdeki mailleri toplatabilirsin.[signature][hline]God created the earth in six days, on the seventh he rendered.
@ui ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]
ek$i | DevianArt | Eve-Online
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...