Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BULGARİSTAN' DA YÜKSEK ÖĞRETİM

studyb

Öne çıkan mesajlar

StudyBulgaria.org , Inter Advice Group Ltd' nın ticari ismidir, Bulgaristan' da Yüksek Öğretim görmek isteyen yabancılara hizmet sunan, uzmanlaşmış bir ajanstır.

Ekibimiz müşterilerine aşağıdaki konularda yardımcı olmaktadır:
Ülkenin eğitim sistemi üzerinde ayrıntılı bilgi sağlanması;
Göçmenlik ve vize kuralları ve düzenlemeri alanlarında tanıtım
Yabancı uyruklu öğrencilerin kalış, eğitim ve iş konularında yasal düzenlemeler
Sağlık ve sigorta belgeleri
Banka bilgileri ve ilgili mali hizmetler
Gerekli tüm belgelerin çevirisi ve tasdik edilmesi

Yukarideki tüm faaliyetler profesyonel bir şekilde yapılmaktadır - аvukatlar, banka uzmanları ve tercümanlar ile yakın işbirliği içinde çalışmaktayız.

StudyBulgaria.org nın 41 den fazla üniversite ile sözleşmesi bulunmaktadır, öğrencilere mükemmel hizmet sunabilmek için – Filibe,Sofya, Varna Burgaz ve Rusçuk şehirlerinde ofislerimiz bulunmaktadır. Bu şekilde bize daha fazla yardım ve işbirliği gerektiğinde kolayca ulaşılabilirsiniz.

Bulgaristan`daki yüksek öğretim sistemi adaylara aşağıdaki eğitim seçenekleri sunmaktadır:

Kolej derecesi – üç yıl eğitimden sonra elde edilir
Lisans derecesi – dört yıl eğitimden sonra elde edilir
Master derecesi – 5 yıl eğitim sonrasi elde edilir Lisans derecesi olanlar için bir yıl sonra elde edilir
Doktora – sadece Master derecesi olanlar için üç yıl eğitimden sonra elde edilir

Tüm bölümlerin yeterlilik özeliklerinin Avrupa Birliği direktifi ile diplomalarının tüm Avrupa ülkelerinde gecerlidir.

Eğitim sunduğumuz alanlar:
Tıp; Diş Hekimliği; Bilgisayar Bilimleri ve Bilişim Teknolojileri; Mimarlık; Kimya; Fizik; Elektrik Mühendisliği; Ulaştırma Mühendisliği; İktisat Filoloji; Pedagoji; Sanat; Tarım; Gıda Teknolojileri v.s.

StudyBulgaria.org' un sunduğu hizmetler:

Yabancı uyruklu vatandaşlara tercih edilen bölüm ve konum doğrultusunda eğitim olanakları hakkında tanıtım;
Başvuru süreci müşteri adına yürütülür;
Üniversiteye Kayıt;
Vize başvuru formları sağlanmaktadır
Havaalanında karşılama
Konaklama Aranjmanı (kiralık apartman dairesin veya yurt);
İlgili Polis Karakoluna kayıt;
Banka hesabı açılması;
Sağlık ve sigorta belgeleri için yardım;
48 saat önceden bildiri halinde kişisel tercüman sağlanır

Son derece deneyimli kadromuz tüm müşterilere sorunsuz ve güvenli uyum süreci sağlamaktadır. Tüm detayları bize bırakın ve sadece kaliteli eğitim almanın keyfini çıkarın.
Study Bulgaria.org ekibi daha ayrıntılı bilgi için emrinizdedir.

İletişim:
Inter Advice Group Ltd.
Bulgaristan Plovdiv,
14 cad. "Otets Paisiy".
tel.: +359 32/ 59 53 17;
cep.tel.: +359 898/ 45 81 64;
e-mail: [email protected]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...