Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

samsung 3'u almak mi iphone'u beklemek mi?

xwhiplashx

Öne çıkan mesajlar

3gs yi daha once kullandim. haliyle bi hayranligim var.
samsung galaxy s2 aldim aylardir kullaniyorum. donanim olarak beni benden aldi. dusup durdu hic bisi olmadi. bi kere 3gs dustuydu her yeri catladi gitti. ama hayran kaldim bi kere alete. ipad de girdi araya derken bilemedim. ama galaxy s3 tanitimini da gordum pek guzel.

bildigim kadariyla mayis sonu cikiyor samsung. dagitima gececek. en azindan rusya da oyle yaziyor magazalarda.

nedir ne yapmak gerekir ve sizlerin dusunceleri?

zannedersem boyle bi konuda yok. umarim bu konu ariza cikarmaz. sevgiler. opucukler.
Sosyal ağlarda paylaş

S3 tede iphone5 tede genel kullanım için devrim niteliğinde bişey olmayacak. Ama iphone5'te tasarım değişikliği olacak bildiğim kadarıyla. Bende galaxy s kullanıyorum ve anti apple sempatizanı biri olarak bile iphone5'i merakla bekliyorum. Bu arada s3'ün ekranı s2'nin ekranından daha düşük kalitede üretilecekmiş onuda ekliim. Ucuza alırsan bi tanede bana al amerikadan :)
Sosyal ağlarda paylaş

acil degilse bir iphone 5 in cikisini bekle derim.

ekrani buyuyecek deniyor falan. s3 un ekrani s2 den kotu degil eger mikroskopla incelemiyorsaniz , gozle goremeyeceginiz bir fark var ama karsiliginda daha uzun omru olan bir ekrana sahip oluyorsunuz. googledan aratin bulacaksiniz arti pil omru bakimindan da daha iyiymis.

s3 bence alinmaz onun yerine s2 alin ayni sey en azindan cok daha ucuz olacak. sanki s2 satislarini pompalamak icin uretilmis gibi. ayni kamera, nerdeyse ayni ekran, ayni isletim sistemi, yeterince hizli olan aletin daha hizlisi.

bir ara yazmistim ipgone 4s ne kadar gereksizse galaxy 3 de oyle olmus sanki. birde touchwiz cok igrenc bir kullanim arayuzu.
Sosyal ağlarda paylaş

iphone eylulu bulur diye tahmin ediyorum buyuk ekran olmasi disinda ultra uber bir yenilik ne sunar emin degilim. quad core 8 mpix camera, ios 6, falan filan daha ince daha uzun.

widget destegi falan gelir belki ne biliyim.

benim icin olabilecek devrim full kullanimda 3 gun giden iphone 5. hemen kaparim bakalim olacakmi. buyuk ekran seviyoruz tamamda her gun sarj mantiksiz derecesine garip.

artik 1 hafta giden 4 inch yuksek cozunurluk bir seyler uretsinler.

motorola razor maxx mi ne 3300 mahli bayagi basarili bu konuda hem ince hem buyuk falan.
Sosyal ağlarda paylaş

kafam cok karisik
google androidin 5 senesi icin ndroid 5.0 olan 5 farkli telefon cikaracak diyorlar 2012 q4 icin.
ama iPhone almam lazim artik ios yaziyorum ve test aleti istiyorum.
ama telefonu android alip bi ipadde alabilirim
galaxy s3 de cikiyor ama o odun dizaynin yaninda ask gibi dizayni olan htc one x var...
of
Sosyal ağlarda paylaş

ben en son 3gs iphone kullandım. açıkcası çok memnundum s2'yi aldım daha memnun kaldım 4g ve 4gs leri azıcık karıştırdıktan sonra. ama ipad mükemmel bir icat olduğu kesin. iphone u en çok istememin ana sebebi dokunmatiğinden dolayı. ha bi de abi dizayn ve görünüş hep iyi. samsung odun kalıyor ama hızlı işte çok hızlı hemide.

evet samsung s3 mü alalım ?
iphone 5'i mi bekleyelim ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...