Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3'ün WoW Üzerindeki Etkisi?

Seleph

Öne çıkan mesajlar

Novichok said:

Diabloya her laf gelişinde tekrar tekrar söylenen "diablo bu zaten ne bekliyordunuz ki" lafı dünyanın en bariz kendini avutma örneği olabilir.

Benki WOW > D3 yazdım cataclysm öncesi bıraktım bi dahada wow oynamamış biri olarak..
Tatavaya gerek yok d3 olmamış peki neden oynuyoruz? 1. si diablo adı oynatıyor ikincisi tamamen daha iyi item bulmak için yoksa gerçekten leş bir oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
mopu alasım hıc yok aslında diabloda kafama gore gırıp takılıyorum kım ugrascak bu saatden sonra memur gıbı aksamları raid meaisi sunu yap bunu kes oraya kos farm fılan bır yandanda dıyorum 2 ay kalmıs mopa cıkınca zaten diablo bıtecek adam kalmaz oynamaya en temızı hesabımı satsam kurtulsam
Sosyal ağlarda paylaş

blackwolf said:

mopu alasım hıc yok aslında diabloda kafama gore gırıp takılıyorum kım ugrascak bu saatden sonra memur gıbı aksamları raid meaisi sunu yap bunu kes oraya kos farm fılan bır yandanda dıyorum 2 ay kalmıs mopa cıkınca zaten diablo bıtecek adam kalmaz oynamaya en temızı hesabımı satsam kurtulsam

Senin gibi düşünüp 3 yıldır besleyip büyüttüğüm acc umu iyi bir paraya sattım. sanırım tam zamanı mop dan önce çok fazla adam acc arıyor.yüksek achli acc lar sağlam fiyatlara gidiyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...