Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

14 Mayıs - Stress Test

enurale

Öne çıkan mesajlar

onu da boş olan arenada duel attık 3 kişi denedik de, salak gibi kayda almamışım. yoksa 2 shot çok aldım milleti aşağıya

He bu arada warrior eviscerate build de çok sağlam, 10k küsür vurmuşluğum çok spvp de ama thief ile 13500 mü ne gömdü adama

tüm geceyi kayda almaya niyetliydim ama lag takılmaları çok olunca vazgeçtim
Sosyal ağlarda paylaş

Herşeyden önce belirteyim , Beta key alıp oyuna giremedim ve ev taşıdığım için imkan bulup daha preorder yapamadım yani oyunla ilgili bütün fikirlerim düzenli takip ettiğim videolardan ibaret..

Diablo 3'le aynı güne Stress test konulmasına bi sürü insan tepki göstermişti ,manyakmısınız blizzard tarafından ezilmek mi istiyorsunuz , nasıl olur oha arenanet blizzard a meydan okuyo flan gibi yorumlarda bulunulmuştu içimden bi ses arenanet'in cok akıllıca bi taktikle bu işe soyunduğunu söylüyor

Esas olarak D3'ün açılışı tonla kepazeliğe vesile oldu geçtim D3'ü insanlar WoW'a bile giremez hale geldi bir gün içerisinde ve binlerce insan daha oyuna girmeden soğudu hatta (anahtar nokta burası) bir sürü insan d3'ün errorleri ile zamanlarını boşa harcamak yerine GW2'nin stress testine katıldılar ve tahminimce memnun oldular ,sonuç olarak bu riskli hamlesi başarıyla + puan olarak hanesine yazıldı bence GW2'nin.
Sosyal ağlarda paylaş

serkanay said:

GenjuroXXX said:

bir sürü insan d3'ün errorleri ile zamanlarını boşa harcamak yerine GW2'nin stress testine katıldılar ve tahminimce memnun oldular ,sonuç olarak bu riskli hamlesi başarıyla + puan olarak hanesine yazıldı bence GW2'nin.

Bence de doğru tespit (tu)

+1

Gerçi biz gw2 bitene kadar diablo düşünmedik doğrusu :)
Sosyal ağlarda paylaş

betayı bi süre denedim. bu nedenle oyun betasını çok da merak etmiyorum. ama oynamayı da düşünüyorum. yarın öbür gün gw2 betadan çıkıp asıl oyuna başladığımızda sıfırdan yeni bir client indirtirler mi bize acaba? adil kullanım kotası düşündürüyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...