Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

son dakika bir aksilik çıkmazsa

nene beşiktaş'da, hemde bonservis ödemeden yılda 2 milyon euro gibi paraya!!!!!!!

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/anderson-luiz-de-carvalho/leistungsdaten/spieler_29091_2011.html

adam geçen sene avrupa kupaları ve ligde toplam 47 maç oynamış 27 gol 22 asist yapmış..

piyasa değeri 10 milyon euro gözüküyor.

lan ya bizim yöneticilere nene diye başka bir adam çakıyorlar, yada bu adam sakat felan, yani bu şartlarla nası alıyoruz lan.
Sosyal ağlarda paylaş

simdi sen bi tane sony marka son model müzik set görüyosun, adam pazarda cok ucuza satıo. adam butun pazar sezonu satamamıs o seti, tam pazar kapanıcak sen gidip oha sony bu süper diyip atlarmısın, bi düsünmezmisin bu niye satılmamıs diye

oyuncu iyi keske sezon basında 2katına alınsaydı, hazırlık kamplarına bi baksaydık ne aldık die

ne diyelim olay bittiyse ins. ortam degisikligi arıodur ve aradı ortamı bizde bulur

sezon bası teknik direktor bombasının üstüne ins buda çöpe atılan para olmaz
Sosyal ağlarda paylaş

diyorum ya işte,

bizim yöneticilere nene diye başka bi futbolcu çakıyor olmasınlar :))) yani hangi akla hizmet psg bu adamı durduk yere bedava gönderiyor ki!!!

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ligue-1/torschuetzen/wettbewerb_FR1_2011.html

geçen sezon fransanın gol kralı adam, gerçekten enterasan ya adamın bir kaç aylık ömrü kaldı ya bu sahte nene :)
Sosyal ağlarda paylaş

PSG'de yeni rotasyonda yer alamayacağı için gönderilmek isteniyordu. Yaz başında gönderilmek istendi sonra vazgeçildi vs. derken 1 aydır tekrar gözden düştü. Bu yaşta, hazırlık dönemini pek iyi geçirmemiş adama girmek istemediler. Birde Fransa Ligi'nden çok ekstra adamlar dışında öyle bir senelik performanslara bakılarak transfer etmez büyük kulüpler genelde,

PSG'deki istatistikleri iyi ama her yerde onu yapacağını da göstermez. PSG'nin oyun tarzında bol iş yaptı, geçti gitti :) Lavezzi 2 katını yapar eğer takım toplarsa,

Ha gelirse mükemmel transfer olur, keşke olsa. Çok isterim ama ne bileyim Meireless'in Türkiye'ye gelmesi gibi bu da kafamda çok büyük bir soru işareti olur sdfsadf
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sezon tesadüfmü acaba diye daha önceki sezonlarada baktım ama adam performansını korumuş ,

ya bu sene teknik direktörle felan bir sorun yaşıyor, ya yaşı 31 oldu diye gönderiyorlar bilmiyorum, ama yinede geçen sezon bu kadar üst düzey oynayan bir adamı bedava göndermek bana ilginç geliyor,

inşallah olur. çok ihtiyacımız olan bir transfer.
Sosyal ağlarda paylaş

beste herkezin bildigi beste canım calmalık bi durumu yokda
melodi burda insanları costuruo, oda PAOK ne biliym arjantinde riverplatelilerin falan bizden farkı zoraki bagırmamaları iclerinden geldigi icin bagırıolar. bizim tribünde son 2yıldır onlara benzemeye calısıo, fenerde calısıo hatta onlar bizden daha basarılı.. gs çok kötü o konuda hala biyerlerini yırtıp ses cıkarma pesindeler, ama yavas yavas böle melodilerle bagırmak güzel
ben mesela tribünde, kartal gol golun modası geçeli aylar olmasına ragman içip sestellerine zarar vericek sekilde kasıla kasıla bagaran hatta bagırmayana laf sokan gergin sinirli bi kitle yerine, yüzü gülerek içinden gelerek ask sarkısı bagıran kitleyi tercih ederim
Sosyal ağlarda paylaş

galatasaray stadında toplu küfür olmadı geçen sene hiç bu sene de olmaz. sadece 4-2 yeni,ldiğimiz maçta şov yapan hakeme yarım dakka falan toplu sövülmüştü sonra onla da küfürsüz uğraşılmıştı. korku yersiz ama şarkıyı olduğu gibi kullanabiliriz evet sdfs
Sosyal ağlarda paylaş

o fix canım,
ama mesela su videoyu izlerkende göze cok batıo
herkezin elinde bi telefon bi cekim yapma bi showa yönelik hareketler
2000lerin basında hiç böle seyler yoktu insanlar birilerine bisey kanıtlamak için bagırmıodu, içinden geldigi için bagırıodu
gerçi 2000lerdede cok tribe giren tazmanya canavarları vardı
90larda onlarda yoktu ama ben cok cocuktum ozamanlar
düsünüomda kapalıya telefon kamera falan sokmayı yasaklasalar daha sık giderim maca
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...