Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

vaperon

Öne çıkan mesajlar

Pektemek olayları biraz taraftar tepkisi çekip menejer tarafından değer yükseltme operasyonu olarak gösteriliyor. Alacakları var, ama öyle 3 milyon civarında değilmiş. Samet Aybaba'nın öğrencilerinden biridir Pektemek, yeni sistemde özellikle istiyor onu. Gerekirse bir kaynak oluşturulur, her şekilde takımda kalır. Pektemek'te kalmak istiyor üstüne üstlük,

ha imkansız mı? değil, bakarsın Egemen gibi kaçar. Ama sanmıyorum, o karakterde bir adam değil Pektemek. Gidecekse de usulüne göre yapar öyle geçer.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=s1rz0x-6x3A

yok lan karıştırdım ben, ernst falan var sadfsa

Hart geldi aklıma Cenk'i görünce, birlikte panpa olurlar artık,

birde şu yorum çok hoşuma gitti.

Mustafa Demirtaş @Cartalete
Sivok'u ikinci kez transfer ediyoruz. İlkinde 4.5 milyon bonservis vermiştik, bu kez beleşe alıyoruz. Gelişme var.
Sosyal ağlarda paylaş

Kombineler satışa çıkıyor, doğal olarak fiyatları da belli oldu.

TAKSİTLİ (8 TAKSİT) PEŞİN İNDİRİMLİ %10 İNDİRİM TUTARI

VIP ÜST D 7.000,00 TL 6.300,00 TL -700,00 TL

VIP ÜST B&E 4.500,00 TL 4.050,00 TL -450,00 TL

VIP ÜST A&F 3.500,00 TL 3.150,00 TL -350,00 TL

VIP ALT C&D 3.500,00 TL 3.150,00 TL -350,00 TL

VIP ALT B&E 3.250,00 TL 2.925,00 TL -325,00 TL

VIP ALT A&F 2.500,00 TL 2.250,00 TL -250,00 TL

NUMARALI ORTA 2.500,00 TL 2.250,00 TL -250,00 TL

NUMARALI KENAR 2.250,00 TL 2.025,00 TL -225,00 TL

KAPALI ÜST 2.250,00 TL 2.025,00 TL -225,00 TL

KAPALI ALT 2.000,00 TL 1.800,00 TL -200,00 TL

YENİ AÇIK 600,00 TL 540,00 TL -60,00 TL

ESKİ AÇIK 500,00 TL 450,00 TL -50,00 TL

Yeni Açık alacağım sanırım, 10 taksit falan olsaydı kapalı alt düşünüyordum ama neyse :(

edit: link: http://www.bjk.com.tr/tr/haber/52701/simdi_degilse_ne_zaman.html
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Ben almıyorum kombine felan, arada geyiğine tek tük maça giderim. Zaten bütün sene işkence olacağı için alsam bile yarısından çoğuna gitmezdim muhtemelen.

2k kombine satabilirlerse helal olsun.

Birde dark 8 taksit denmiş, bjk bonusda olsa 12 taksit oluyor işte =P

he onu sonradan fark ettim zaten :D

yeni açık alacağım ya karar verdim. Üst kısımlarda genelde pek insan olmuyor, oturarak yayıla yayıla rahat rahat maç izleniyor orada, sefa pezevenkliğimi yaparım orada 600TL'lik kombinem ile asdf
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

hala kombinede indirim bekleyen yarım beşiktaşlılar var . fedayı futbolculardan beklerken iyi güzel . asıl feda etmesi gereken taraftar orda bile hala kulupten feda bekliyor ayıp denen bişey var . öyle düşünen almasın kombine fln .

"Ah dostum Kapalı; neredeyse çökeceksin, yine de geliyoruz. Biraz makul olman gerekirken halâ 2000, halâ 2250" dedi taraftar.

İnce bir sesle "Kazık" dedi Kapalı; ama kimseler duymadı.
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

DarKRideR said:

Ahmet Nur Çebi, " Ospina'nın ile anlaştık. Nice ile arada 2 M. Euro gibi bir fiyat farkı vardı ve bunu 500.000 Euro'ya düşürdük."

ne demiş bu be

ha tamam iki kaleci fiyat farkı tamam tamam

beşiktaş 1.000.000 Euro demiş, Nice 3.000.000 Euro aga demiş. 1.500.000 Euro'ya kapanmış olay.

Dipnot: rakamlar farazidir...
Sosyal ağlarda paylaş

12 taksit bulabilirsem alıcam yine kapalı alt, ama çok yanlış bir yol izliyor yönetim, ben ve benim gibi adamlar bir şekilde alacak yine 2000 tl verip, ama yazık kombine satışları 5000 geçmez, kapalı alt 1500 üst 1700 olsaydı, 15.000-20000 civarı kombine satılırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kapalıdan almayı düşünüyorduk bizde, daha büyük stad olsaydı muhtemelen daha düşük yaparlardı. Hele olimpiyat felan olsa ben direk giderdim =P

Bu sene kardeşimle benim aidat ödemelerimiz zaten bir açık parasını geçiyor eheh geçmişe dönük aidat kazığı atmalarına sesimi çıkarmadım.
Sosyal ağlarda paylaş

15 milyonluk koca istanbulda bu kötü durumdayken o fiyatlara 20000 kombine satamıyorsak yazıklar olsun istanbuldaki beşiktaşlılara . .

beşiktaş normal şartlarda olsa borcu kabul edilebilir düzeyde o zaman bu fiyata satarlarsa anlarımda . el insaf ya . kazık diyorsunuz

gecen sene 5 milyon sırf seyircisiz maçlarda cezalardan içewri girdi beşiktaş . o zamanda kazık diyormuydunuz .
Sosyal ağlarda paylaş

PZero
genelde kazık derken kendi menfaatlerinden evvel toplam satış miktarını düşünüyorlar bence insanlar

hani daha ucuz olsa daha fazla bilet satılacak
ama bu haliyle az kişi alacak ve diğer kalan boş yerler de tekil maçlarda o kadar da dolmayacaktır mantığıyla yani

anladın mı şimdi
az iktisat az matematik hep bunlar

son dediğin argüman ise direkt kombine almaktan vazgeçirebilecek bir hadise insanları.
yönetim çıkıp bişey diyor mu sahamızın kapanmasına neden olan arkadaşlara şöyle böyle yapacağız gerçek taraftarlarımızın mağdur olmamasını sağlayacağız böyle önlemler aldık falan diye? (fiyat yükseltmekten başka)
ben hiç duymadım
Sosyal ağlarda paylaş

PZero said:

15 milyonluk koca istanbulda bu kötü durumdayken o fiyatlara 20000 kombine satamıyorsak yazıklar olsun istanbuldaki beşiktaşlılara . .

beşiktaş normal şartlarda olsa borcu kabul edilebilir düzeyde o zaman bu fiyata satarlarsa anlarımda . el insaf ya . kazık diyorsunuz

gecen sene 5 milyon sırf seyircisiz maçlarda cezalardan içewri girdi beşiktaş . o zamanda kazık diyormuydunuz .

sana laf anlatmak zor ama deneyim,

beşiktaş taraftarı genel olarak memur işçi ve öğrencilerden oluşur, maçlara gidiyorsan bunu gayet net gözlemleyebilirsin ben 18 yıldır gidiyorum ve çok net biliyorum beşiktaş'ın taraftar profilini, bu fiyatlar beşiktaş taraftarı için çok yüksek fiyatlar, he alan mutlaka olacaktır 5-7000 arasından bir satış olur diye tahmin ediyorum.

Bu sene takım avrupada yok, yıldızlar satılmış, rakip takımlar çok güçlü, kadro çok genç, yani çok zor bir lig bekliyor bizi, cebinde parası olup maça gidecek zengin adamlar, başarı için gider maça, kapalıda yağmur çamur altında maç seyredip bağırmak için gitmez, beşiktaş 'ın takım olarak bu zor sezonda taraftara desteğe ihtiyacı var, herşeyi ile yağmur çamur demeden orada takımının yanında olacak taraftar kitlesi için bu fiyatlar çok yüksek, he dediğim gibi zorlaya zorlaya alacak bir çok insan,

bu biletleri daha uygun yapsalardı her maç stad full çekseydi, kombinede yapacakları indirimi, maç günleri ürün satışlarından kat kat çıkartırlardı. hatta bana göre basket ve futbol kombinelerini özel bir fiyatla beraber çıkartmalı basket maçlarıda sinan erdem de 18.000 kişiye oynatmalıydı.

Beşiktaşın bu sene taraftara çok ihtiyacı var, özellikle başarı için değil arma için orda olan taraftara.
Sosyal ağlarda paylaş

Futbol + basketbol kombinesi mükemmel olurdu ama yapmaz bunlar tahminen. En kötü ben Futbol kombinesi alanlara indirimli basketbol kombinesi verilse keşke vs. diyorum ama sanmam. Basketbol kombinesinin fiyat ne olacak bu arada onu çok merak ediyorum.

Geçen yıl 250TL'ydi yanlış hatırlamıyorsam. Bu sezon 350'den fazla olursa net bir şekilde almam, Efes kombinesi 100TL'ydi öğrenciye, onu da alırım bu sene tahminen vs. derken girmesin bir yerlere ...
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...