Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Satılık 1 Haftalık Play Station 3

barbarX

Öne çıkan mesajlar

Kaede said:

slim ama o
açıkcası slim milim değil asıl konu ben en kralı hangisiyse ondan ver dedim, K CHASSIS EUR BLACK olarak geçiyo ürün üzerinde slim olduguna dair herhangi bişi yazmıyo zaten ps3ü tüm ayrıntılarıyla inceleyip alan birisi değilim linki verdim siz sabaha kadar inceleyin bu sitede satılcağını zaten düşünmüyorum fakat ciddi alıcı varsa indirimde yaparım özelden yazsın. Bu tarz hareketlerle satıcıya kapak yapmak gibi bi niyetiniz varsa çok ayıp ediyosunuz. Yok eğer yorumlarınızı ben yanlış anladıysam özürdilerim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

satmaya çalıştığın ürün ps3 320gb slim
"slim" kötü birşey demek değil, neyin ne olduğunu anlamadan dişlerini gösterip pençe sallama etrafa
slimmi diye bi soru geldi kutusuna baktım slim falan yazmıyo bende değil dedim. Hayır ben ürünün linkini verdim fiyatını gösterdim. ALırsan alırsın almazsan çok bilmişlik yapıp ilanı baltalamaya çalışmazsın.
Sosyal ağlarda paylaş

barbarX said:

Kaede said:

slim ama o
açıkcası slim milim değil asıl konu ben en kralı hangisiyse ondan ver dedim...

barbarX said:

slim milim değil ben en kralı hangisiyse ondan ver dedim...

barbarX said:

en kralı hangisiyse ondan ver dedim...

barbarX said:

en kralı ver dedim...

abi.. AHAHAHAHAHAHAH kaede kötü bi,r şey söylememiş ki

hayırlı satışlar
Sosyal ağlarda paylaş

Valla kardeş almakla çok büyük hata etmişsin. Bende senin gibi bir heves aldım. Sonra baktım benim için PC den başkası yalan 890 TL ye aldığım 320 GB SLIM PS3 ü 500 TL ye sattım. Yanında verilen FIFA 12 yi 75 TL ye ve INFAMOUS 2 yi de 50 TL ye sattım.Toplam da 625 TL ye tüm ürünleri elden çıkardım. Yani ürünü 2 ay kullandım ve 265 TL zarar ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...