Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bağlantı yükseltme sorunsalı

Virus

Öne çıkan mesajlar

• Admin
Benim şuanki hattım 256k adsl downloada başladığım zaman 20-24arası dl edebiliyorum.Evde kardeşim net üzerinden oyun oynuyor ve benim dl sayesinde daha doğrusu oynıyamıyor düşündük taşındık bir hat daha alalım dedik fakat size sormak istediğim şey hattımı 256dan 512ye yükseltsem dlmide 25len sınırlı tutsam o ayrı bir hat üzerinden oyun oynuyormuş gibi lagsız oynıyabilirmi?[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

Net limiter yükle her makinaya
512 de iyi seçim , ama aynı sorunu yine yaşayabilirsiniz

net limiterdan onun oynadığı oyunun maksimum hızını bulun
ayarlayın
sonra kalan bağlantıdan düşüp sen kendi hızını programları limitle olsun bitsin[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
sakaryada denedim ben
256 var
evde 3 pc var
sadece ben nete baglıyken cok az download açıp uo oynarsam lag olmuyor
ama arkadas benim açtıgım download kadar download açarsa ve ben hiç dl açmadan uo oynarsam lag oluyordu.
uoda upload/ download max 4kb/4kb gitti bi ara denedimde(netlimiter la kontrol ettim)

adsl oldugu için herhal
cable olsa bişi olmaz tahminimce

ama 512 le de cok lagda kalmaz upload önemli oldugu için 128 adsl ile download açmasan bile lag olurken
256 da lagsız oynayabiliyorsun 512 hayli hayli iyi olucaktır[signature][hline]Grandmaster Hamburger
irc.quakenet.org // #gecevardiyasi
Paticik unofficialdc++ hub adresi: paticik.no-ip.org:411
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Hız yükseltme olayı nasıl oluyor ayrı bir prosüdürü varmı yani arttırınca belli bir süre kullanmam lazımmı vs diye bilmiyorum ama arttırdıgım gibi önümüzdeki ayda düşürebiliyorsam 1aylıgına 512yapıp deniyecem uploadımın limiti max 3de kalıyor zaten onunda nedeni torentte azda olsa upload gereksimi duyuyorsunuz neyse fikirler için saolun.Eğer 512de sorun yaşarsam 2ayrı 256çekicem[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Virus, 29 Mayıs 2004 18:12 tarihinde demiş ki:
Hız yükseltme olayı nasıl oluyor ayrı bir prosüdürü varmı yani arttırınca belli bir süre kullanmam lazımmı vs diye bilmiyorum ama arttırdıgım gibi önümüzdeki ayda düşürebiliyorsam 1aylıgına 512yapıp deniyecem uploadımın limiti max 3de kalıyor zaten onunda nedeni torentte azda olsa upload gereksimi duyuyorsunuz neyse fikirler için saolun.Eğer 512de sorun yaşarsam 2ayrı 256çekicem

Sözleşme yaptığınız Ttelekom müdürlüğüne gidip dilekçe ile başvuracaksınız.Yalnız haziran ayı içinde 128 lerin iptal edilmesi ve 256 lık bağlantının minimum olması söz konusu(haziran benim tahminim ama tt128 i kaldıracak bu kesin)ve sanırım 256 fiyatlarıda 49 milyona inecek.Bu sırada türk telekom sizi arayıp yapalımmı 512 aynı paraya diyebilir(69 milyona).Şimdi başvurursanız yaklaşık40 milyon (512 port ücreti ile 256 port ücreti arasındaki farkı ödemeniz gerekecek.
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kesinlikle512 alanada 1Mbit verelim diyecektir ,tt aylık sabit alacağı paradan niye vazgeçsin değilmi.Ticari mantık açısından bu böyle olmalı ,yada en azından tt benim olsaydı elemanların size diyecekleri bu olurdu :D

[Bu mesaj jagd tarafından 30 Mayıs 2004 04:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Yarın gidip konuşacam ttnetlen eğer yükselttiğim gibi kafama göre indireibliyorsam hızımı hemen 512 alıcam 1ay bir test süreci yaşıyacam eğer istediğim gibi giderse herşey devam edicem umarım 128ler iptal olur bende 512den 1mbite geçerim[signature][hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Baba yanlız 1 mbit'ten filan bahsediyozda gerçek transfer hızı ne civarda olcak? 100k'nın üstüne çıkabiliniyomu downloadlarda?

Ben şu an ingilteredeyim ve adsl var. Adamlar 300k diyo ve harbi çatır çatır dosyaları 300k indiriyon. 200'lere indiğide oluyo ama 600'lere çıktığı da oluyor. Serverların durumuna bağlı.

Bizim adsl'lerin gerçek değerleri nedir bilen varmı? Türkiyeye dönüyom da :)[signature][hline]- Sad but True! -
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...