Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köpekleri ölünce yenisini "yaptırdılar"

reyou

Öne çıkan mesajlar

dün köpeğimin ölümünün 1. yıl dönümüydü

kanserdi ve artık çok acı çektiğinden uyutmak zorunda kaldık
bir gün önce ciğerli mama yaptık en sevdiği yemekti. bir dil bile alamadı, ellerimden resmen kayıp gitti, önce nefesi kesildi sonra gözleri matlaştı

şu satırları yazarken bile sinirim çok bozuldu ki hani tek istediğim O'na bir kere daha sarılabilmek, bana bir kere daha masumca bakması, utanıp patisiyle burnunu kapatması

bunları çok üzülüyorum ve değil 150 350 bin bile veririm

bedelli askerliğe 30 bin vermem ama köpeğimin geri gelmesi için 10 mislini verebilirim

şimdi bir kısım daha var, Şirin uyuduktan 1-1.5 hafta sonra bulduk ve dış görünüşü inanılmaz andırıyor ama karakteri tam tersi, O'nu da çok seviyorum, o da ayrı bir çocuk kendi karakteri var

ama ikisinin yeri başka, ben şu anda birine dokuna biliyor sevebiliyor oyun oynayabiliyorum ve her anın tadını çıkarmaya O'nunla daha fazla vakit geçirmeye çalışıyorum

öte taraftan elimden yitirdiğim var, bu gerçekten büyük bir acı, hani o eski haliyle geri geleceğine emin olsam evimi barkımı satarım ama gelmeyecek biliyorum, fiziksel olarak gelse bile aynı ruh aynı tavır hareket gelmeyecek

o yüzden 150 bin dolar harcayan çifti anlıyorum, onların ki de bir umut, umarım kaybettiklerinin yerini doldurur kendileri için başka bir şey dileyemem
Sosyal ağlarda paylaş

floridali emekli ciftte para vardir, amerikada emekliler genelde floridaya tasinirlar emekli olduktan sonra, paralari varsa cunku florida iklimi en iyi eyaletlerde bir tanesi ve cok huzurlu bir yer anladigim kadariyla dert yok tasa yok resmen. zaten floridada yasayip da daha mutsuz olan birini gormedim, duymadim.

umarim bu kopek eskisinin yerini doldurur, tabi tam olarak doldurmasi imkansiz cunku olen oluyor, tekrar diriltilmesi de imkansiz ama geride kalanlar icin bir nevi teselli olabilir klonlama belki, ha ilerde hatiralariyla dna alinip klonlayabilirlerse o zaman isler degisebilir belki.
Sosyal ağlarda paylaş

Spiegel said:

floridali emekli ciftte para vardir, amerikada emekliler genelde floridaya tasinirlar emekli olduktan sonra, paralari varsa cunku florida iklimi en iyi eyaletlerde bir tanesi ve cok huzurlu bir yer anladigim kadariyla dert yok tasa yok resmen. zaten floridada yasayip da daha mutsuz olan birini gormedim, duymadim.

umarim bu kopek eskisinin yerini doldurur, tabi tam olarak doldurmasi imkansiz cunku olen oluyor, tekrar diriltilmesi de imkansiz ama geride kalanlar icin bir nevi teselli olabilir klonlama belki, ha ilerde hatiralariyla dna alinip klonlayabilirlerse o zaman isler degisebilir belki.

aynen boyle bir yer cidden, yas ortalamasinin bu kadar yuksek oldugu baska bir yer gormedim ben, nasil bu kadar zengin oluyorlarsa bir de sokakta maceratti, bentley, ferrari zart zurt tonla geziyor, hepsini de kullanan insanlar 60+ yaslarinda. Haberde mucevherlerini falan satti yazmis da bankaya gidip para cekmek zor gelmistir. Lan olun de azcik yas ortalamasi dussun!!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...