Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Topla v0.8 [10mayis12]

Kharon

Öne çıkan mesajlar

Esh said:

120hz monitor basligina bak iste.

Ssd icin secenek cok, butce onemli. Ama en dandik ssd bile spin disklerden cok daha performansli.

ok çok saol

Ekran kartı, işlemci , ram , hdd, kasa okdir. 120 MHZ şu an bütçemi çok aşacağı için ona girmicem standart 350-400 TL lik bir monitor alacağım.

son sorumu soruyorum:
Dediğin Asrock anakartın fiyatına baktım benim yazdığım Asus'dan sadece 10-15 TL ucuz vatan indirime ile, bu durumda Asus'u mu tercih edeyim yoksa harbiden Asrock iyidir diyip onu mu alayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

abi ne güzel.

asrock kart fix, i5 3570k fix, 660ti fix. iyi ya. beyin bulanmayacak artık

alıcam alıcam diye diye daha da alamadım pes bana.

du beynini bulandırayım
mayısta yeni nvidia serisi
haziranda yeni intel serisi geliyor

gerçi nvidia serisi şuan için sadece dedikodu
Sosyal ağlarda paylaş

hmm, o onemli benim icin. donanımın incelikleri hakkında cok fikir sahibi degilim. son 5 yıldır bu teknolojiyi takip etmedigimi de eklersek... anakart, islemci, termal macun falan fismekan onemli seyler bunlar. kucuk bi hata ile cop etmek istemem aleti :) gerci atla deve de degil ama neyse.

zamanında exa'dan toplamıstım. kare monitorum ve 1280x1024 cozunurlugumle hala yeni oyunları cillop gibi oynuyodum. monitor bozulunca mecburen yenisini aldım. 1920x1080 cozunurluk ve 3d ile cillop gibi olan oyunlar bir anda yuzume acı gercegi vurdu :)

yaza dogru ekstra para gececek elime onunla belki bi 2k'lık sistem tavsiyesi de ben alırım. simdiden takip etmeye basladım baslıgı kim neler yapıyor diye.
Sosyal ağlarda paylaş

vatan'dan toplayıp inventus'a taktırt ehe

ben cumartesi bilgisayarın için kompresörle temizletmek için götürücem inventus'a, ama heriflere fiyatlarınız ne ayak diye de sorucam. yazık ediyolar kendilerine, ya da vatan'ın sanalmarketim'in fiyatlarından haberleri yok. 20 - 30 lira oynar da, geçen gün gtx 660 150 lira daha ucuzdu vatan'da ve iki gün sürdü kampanya. adamlar mail'i de atıyor, haber de veriyor. inventus bozdu bence son 1.5 - 2 senede.
Sosyal ağlarda paylaş

Esh said:

Ne yapsin gelmesin mi yeni donanim :P

esh bugün yarın sipariş vericem artık sen AMP alma demişsin ama

vatan a baktım

660 TI 607 TL
660 TI AMP 639 TL

arada sadece 32 TL fark var.

Yani bunu verip almayayaım mı ürün mü kötü? bu onu bana sölersen

bir de Asrock alamıcam abi vatandan almak istiyorum hepsini aynı anda

o yüzden son olarak soruyorum bu iyi midir? :)

ASUS
P8Z77-V LX Intel Z77 Soket 1155 DDR3 2400MHz(O.C.)SATA 3.0 USB 3.0 HDMI Anakart

Son soru olarak da

http://www.vatanbilgisayar.com/cooler-master-rc-k350-kwa600-rc-k350-600w-midt-atx-pencereli-siyah-kasa/productdetails.aspx?I_ID=63257

şu kasayı alsam olur mu? 600w, Gleoddyn aklımı karıştırdı kasa ile PSU yu ayrı al , psu yu 80+ verimlilik vs al diye de 100 TL falna farkediyor.

Bunları böle soruyorum çünkü iş ciddiye ibndi vericem gidecek siparişi sorna pişman olmayayım
bu kadar para bayiorum hehe
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...