Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kanserin ilacını buldu

deady

Öne çıkan mesajlar

merak edip hastalarrisalesi.pdf yi indirdim gerçekten işe yarıyor midem ağrıyordu orada uygulananları yaptım ve geçti.

Hastalar Risalesi

bir kabın içerisine bir tutam ginseng bir tutam garlic atıyoruz bunu ılık suda yarım saat beklettip su bardağına doldurup tek dikişte içiyoruz ne dert kalıyor ne kasavet oooh isterseniz in mani büyüsünüde paylaşabilirim süper bir spellbook keşfettik sayelerinde.

Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ardeth said:

Risalesi ile kanseri yendiler diye haber yapılıyor buna diyecek tek bir lafın yok mu? Hehhe. Hep kaçırdığın nokta bu, inatla ve inatla.

şunu yazmadan önce topikteki diğer postlarımı da okumayı denedin mi hiç?

yok okumadım denemedim okudukça denedikçe yazıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Herkes sen değil ki böyle bir haberden böyle bir sonuç çıkarsın? Baya baya Bone kafası yaşamak lazım bu haberden böyle bir sonuç çıkarmak için.
Haberin apaçık ne olduğu belliyken hala neden başka yerlere çekme gayreti içindesin ki?

Burda bir çelişki var. Kanser hastası olunca insanın ve çevresinin psikolojisi çok bozuluyor her şeyden medet umuyor dedin. Ki doğru bence de. Bu durumda kanser hastası olan bir insanın bu haberi okuyup öyle düşünmemesi için hiç bir sebep yok, bone falan olmasına gerek yok. Haberin ne olduğu açıkça hiç belli değil bence. Bana kalırsa gayet misyoner bir haber de olabilir. Allaha inandı kanseri yendi diyor şu haber başka bir şey demiyor bence.

said:
Topiki açan adamın zihniyeti aşağıda yazıyor, amacı belli. Paticikte her zaman dönen muhabbetten farklı bir şey demeyecek. Aynı leş muhabbete neden hastaları alet ediyor ki?

Konuyu açan adamı mı tartışıyoruz konuyu mu?
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

Ardeth said:

Haberin ne olduğu açıkça hiç belli değil bence.

doktorları boşverin onlar bir bok bilmiyor evde oturup risale okuyun kanseri yenin mi diyor? zorlarsan her yere çekersin ama bone gibi.

Doktorları boşverin demiyor ama olayı büyük ölçüde dini bir çerçeveye sokuyor. Şunu yazan habere

said:
Bu zorlu hastalığı, hayata dönüş manifestosu olarak algılayıp onunla mücadele etmek ancak Allah'ın ilmiyle mümkün. İşte Yüce'nin 10 yıldan fazladır süren hikayesi bunun en güzel örneği.

nasıl da sahip çıkıyorsun anlamak mümkün değil throine. adama lafa eden mi var? belki de onlarca insanın hayatını kurtardı yolda görsem elini sıkar tebrik ederim. kanser sırasında da istediği gibi manevi destek arayabilir kendine bana ne arkadaş

edit. yanlış okumuşum
Sosyal ağlarda paylaş

Haberde bir tek risale okuyarak tümörü yokoldu diye bir cümle var da ben mi kaçırdım ya ?

Adam doktorların tedavisi ve risaleyle iyileştim demiş.

Ayrıca iyileştikten sonra bir sürü kanserle ilgili sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, kemoterapi merkezi kurulmasına önayak olmuş vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Haberde bir tek risale okuyarak tümörü yokoldu diye bir cümle var da ben mi kaçırdım ya ?

Adam doktorların tedavisi ve risaleyle iyileştim demiş.

Ayrıca iyileştikten sonra bir sürü kanserle ilgili sosyal sorumluluk projelerinde yer almış, kemoterapi merkezi kurulmasına önayak olmuş vs.

abi amaç yine paticikte dönen aynı muhabbeti yapmak olduğu için haberi de işlerine göre anlıyorlar. tek fark leş muhabbetlerine bu sefer kanserli hastaları alet etmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

gerçi ne olursa olsun adamın kanser taraması adına yaptığı çalışmaların pozitif getirisinin bu haberin negatif getirisinden daha fazla olduğu da bir gerçek bence. o yüzden adamı tebrik ediyorum.

ama zaman resmen dangalak bir gazete

said:
Bu zorlu hastalığı, hayata dönüş manifestosu olarak algılayıp onunla mücadele etmek ancak Allah'ın ilmiyle mümkün. İşte Yüce'nin 10 yıldan fazladır süren hikayesi bunun en güzel örneği.
Sosyal ağlarda paylaş

mesela şu haberi al risale yerine platesi koy. kanser yerine "kilolarını" koy.

ne oldu başlık

KİLOLARINI PLATES İLE YENDİ.

şimdi bu kilolarını yenen insanımız hiç doktor tavsiyesinde diyet yapmamış mı? yapmıştır(ünlüler genelde diyetisyenler ile çalışıyor ya) ama haberde bundan bahsediyor mu, varsa yoksa plates.

bu sadece zaman gazetesinin yaptığı birşey değil ki, her gazete tabanına göre bunu yapıyor. fanatik de yapıyor, gözcü de yapıyor, posta da yapıyor, zorlarsan cumhuriyette bile bulursun bence.

günümüz türkiye gazeteciliğinin temeli bu abi.
Sosyal ağlarda paylaş

DynamicK said:

konu disina throine 1 ay mesaj atamayacak. konuyu ona hitaben mesaj atarak devam ettirmeyiniz. tesekkurler.

9 kusurlu hareketten hangisini yaptı, merakımdan soruyorum.

Trollemek demeyin, patideki genel kanı throine'in beyni yıkanmış bir şakir olduğu yönünde. Üstüne üstlük Patide her gün onlarca troll postu dönüyor da bir yaptırım vs olmuyor.

öms'den hakaret falan etti herhalde çünkü hakaret, küfür vs de görmedim msglarında.

Teşekkürler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...