Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Radyo Paticik] 25.10.2004 Yayını

DiaBLeSSe

Öne çıkan mesajlar

Merabalar efm yatmadan önce son istek sarkım bu kez listenden :) Avril Lavigne - My Happy Ending , o güzel sesinle sölersen sevindirik oluruz ayrıcanak. :D
İyi Geceler Herkeze[signature][hline]Lady Elenor Quendil (Liselim)
Lord Tanin Hawking

-----------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Ne biliyim kardas hoşuma gidiyo radyo dinlemek böle arada bir komik şeler oluyo , bide hem dia iyi sarkı seciyo hemde millet fena gitmiyo sarkı secerken yatarkende acık bırakıyorum öle gidiyo hergün okuldan sora bi elencemiz var oda pati radyo :)
(Bu arada bi insanın adı obacan olsa nolurdu düşünemiyorum kopuyorum :D gerci var obacan die arkım ama nese)[signature][hline]Lady Elenor Quendil (Liselim)
Lord Tanin Hawking

-----------------Blind Guardian--------------
Sosyal ağlarda paylaş

Teşekkürler Diablesse.

Bu arada S.O.A.D dan Spider's da bu şarkınmın ardına güzel gider gibi bir düşüncem var. Çalarsan sevinirim.[signature][hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir"
Sosyal ağlarda paylaş

öhhö öhhö..
gençliğimi yediniz şu çayçayla. :( saçlarım ağardı.. elim titriyo...
*!Demirlere tutunup çamaşırların arasından kendini aşağı atmaya hazırlanır*
in flames - Behind space , Satellites and astronouts yada ordinary story isterimm..
*!aşağı bakar*
Atlarım!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
micha, 25 Ekim 2004 00:09 tarihinde demiş ki:
516. Him - Wicked Game
@obacan Abonman oldun sende :P Gerci dinlememek elde degil bence dela ve diab en iyi wendigo' yu hic dinlemedim.Dynamick biraz x vs y yaptıgı icin sarmıyo :P
[signature][hline]To be or not to be
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...