Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

150 dolarla çıkıp yarın gitara bişeyler alacam...

Mortis

Öne çıkan mesajlar

evet. 150 dolar alıp yanıma, gitar için aksesuarlar alacam.

Bi kere mt2 alacam o kesin. ikinci el almayı düşünüorum. en fazla ne kadar veirlir o pedala yani atiorum 60dolardan fazla verme tarzı bişeyler derseniz sevinirim.

Sonra gigbag almak istiorum . Softcase çok sakat, hardcase de zor taşınıo . arada bişey alacam işte :)

Ev için bi guitar standı da düşünüorum .. çünkü on saat caseinden çıkar falan kasio baya :)

eğer ikinci el mt2 yi ucuza getirirsem belki bi reverb/delay de çakabilirim yanına. Veya bi equalizer falan. Mt2 den sonra hangi pedalı almamı tavsiye edersinzi yanınan. çünkü single pedal set yapacam.

ne tavsiye edersiniz?[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Strong. The Weak. The Innocent.
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

Bıldıgımden degılde duymustum bı ara soylıyeyımd edın aletı cantada kutuda saklamassan paslanmıyomu tellerı o bakımdam case de tutmak sakat degılmı.

Yok yanı necip soylemıstı banada ondan merak ettım[signature][hline]Hangi cüce erkek, hangisi kadın anlamıyorlarmış.... Sanki kendi kadınlarını anlıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bilmiorum da evde . casein içinde duruo gitar ve böle bi yere dayamak istemiom gitarı , yatağın altına sokuorum. Böle gitar çalmak istediğimde üşeniom onu çıkarmaya akustik gitarla falna çaliorum.

Eğer şöle stand falna olursa evde. çat die alıp çalarım yani. Klip bile çekerim! ehue ne alakaysa :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben de istiyom böyle alayım pedal falan ama müsriflik gibi geliyo. tanesi 50 dolar desen 4 tane alsan 200 dolar... gitar alırım o paraya be. hadi saniyede 32 nota bassam derim ki ben bunu hakediyorum ama saniyede 13 nota bastığım için hakedemedim daha. ciddiye dönersek-nasıl bir sözcük öbeği kullandım öyle- ne yapmalı, var mı böyle 100 dolara falan içinde her şeyi barındıran aletler?[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yavaş yavaş biriktrecem o pedallıar. Daha eğlenceli olacak.
Efekt processorleri hoşuma gitmio pek.

Böle her yeni bi pedal da daha gaza gelecem :) Pahalı ama zevkli bi uğraş[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mortis, 23 Ekim 2004 00:28 tarihinde demiş ki:
ben yavaş yavaş biriktrecem o pedallıar. Daha eğlenceli olacak.
Efekt processorleri hoşuma gitmio pek.

Böle her yeni bi pedal da daha gaza gelecem :) Pahalı ama zevkli bi uğraş

yavaş yavaş da olsa pahalı olması düşündürüyo beni.ben elalema fırat pedala 500 kaat verdi dedirtmem. delikanlı adam sustalı bıçak alır. saka maka çok para ya.[signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
aquila, 23 Ekim 2004 00:41 tarihinde demiş ki:
basligi her okudugumda guluyorum ya.yarin cikip cocua gomlek,pantolon alcaz der gibi...

adam gitarı çocuğu gibi görüyo işte bayram da yaklaşıyo zaten bayramlık alıyo yani. eskiden çorap alırlardı bize be... nerde pedal falan.
çok iyi bi noktaya parmak basmışsın komik gerçekten, gülüyorum ben de şu an. [signature][hline]su geçer iz bırakır; turist geçer döviz bırakır.

[Bu mesaj birinci_ben tarafından 23 Ekim 2004 00:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cuce, 23 Ekim 2004 00:02 tarihinde demiş ki:
Bıldıgımden degılde duymustum bı ara soylıyeyımd edın aletı cantada kutuda saklamassan paslanmıyomu tellerı o bakımdam case de tutmak sakat degılmı.

Yok yanı necip soylemıstı banada ondan merak ettım

e güzeli alma case felan
böyle KIRAÇ gibi tak boynuna dolaş
ffd[signature][hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

stand al. bende yerde duranlardan var çok memnunum. yatağın karşısına astım. sabah kalkınca gözlerimi açıyorum, bebeğim karşımda al beni çal dercesine bana bakıyor oluyor.

eğer çok yer kaplıyor dersen duvara asılanlardan da alabilirsin. hem daha ucuz da oluyor, ama onun için de duvar delmek lazım.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu
Sosyal ağlarda paylaş

pedal ne aldın ikinci elmi sıfırmı ?[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

Boss MT2 nin aynısını aldım ama marka boss diil :) Venson die bi şey. Aletin equilizerı falna aynı tamamen. Tek boss yazmio yani farkı orda. :) Zaten bu aletler yapı olarak çok basit olduğu için o aleti kendin evde de yapabiliosun :)

Asla böle bişey yapmayı planlamiordum. Ama 3 saat dükkanda kaldım. Saolsun ordaki abi çok yardımcı oldu. Adamla baya sohbet havasında takıldık. Aleti 3 değişik amfide test ettim. Boss MT2, Zoom ve Digitech effect processorleriyle de karşılaştırdıktan sonra içim rahat bi şekilde aldım. 55 dolardı , 45 dolara aldım 0 ını.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 24 Ekim 2004 17:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ciddimisin
bizim burdada venson metal zone görünce hemen atlamıştım aha boss hemen alıyım diye baktım venson peh diyip bırakmıştım. iyi bende yarın kurstta deniyim aleti o zaman[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

dene abi yok farkı :)

yani ben asla öle bişey almam. Çünkü gittim işte boss mt 2 var mı yok ama bu var dedeiler. Vensonu çıkardılar direk ben off luom pffliom. Şey gibi sandım hani lespaul istersin yoktur adam sana SB Dreams Les paul veriri o tarz bişeydir die.

1 saat falna denedim. diom güzel tonu ama içim rahat etmio . para olarak da ucuz. sonra dier processorlerle karışlaştırıp başka amfilerde de deneyince kaptım direk çocuğu :)[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!
Sosyal ağlarda paylaş

carrefour, migros falan da yapıyo ya, alıyo ürünlerin aynısını üstüne kendi markasını basıyo nerdeyse yarı fiyatına satıyor. nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama oluyor öyle şeyler. yanlış bilmiyorsam tabii.

hayırlı olsun bu arada.[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 25 Ekim 2004 12:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bugün denedim bi tane venson metal zone ama sm5 mi ne yazıyodu üstünde normal mt2 de 4 band eq olması gerekirken bunda 3 band eq vardı örneğin acaba vensonundamı modelleri var beğenmedim aletide zaten.[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
Mirage Icq'da demiş ki:
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

evet mt2 de ve benim aldıım alet de(venson mte 5 ) 4 band eq var.
low high, mid ,mid freq.[signature][hline]Fear.. Fear attracts the fearful
The Corrupt.

Fear.. Fear is my Ally!

[Bu mesaj Mortis tarafından 25 Ekim 2004 21:28 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...