Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Demokrasi nedir?

cetoritto

Öne çıkan mesajlar

Seçim kazanmış saygıyı hakeden diktatör.

"Tek dil değil, tek bayrak, tek din, tek devlet dedik!"

said:
Vatanımıza bayrağımıza yönelik her saldırıya misliyle cevap vereceğiz. Biz bunları yaparken hukuktan asla ve asla taviz vermeyeceğiz. Bu terör örgütü uzantıları ikide bir bizim 'tek dil' ifadesini kullandığımızdan bahsediyor. Ben 4 tane kırmızı çizgimizin olduğunu söyledim.

Neydi o dört temel çizgi?

1) Tek millet

2) Tek bayrak

3) Tek din

4) Tek devlet

http://www.haberturk.com/gundem/haber/739892-tek-dil-degil-tek-bayrak-tek-din-tek-devlet-dedik-

Heil Tayyip
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:

Seçim kazanmış saygıyı hakeden diktatör.

"Tek dil değil, tek bayrak, tek din, tek devlet dedik!"

Heil Tayyip

Hadi RTE saçmalıyor.

Bu tek devlet, tek millet, tek bayrak, tek dil sloganı yıllardır asker tarafından yürüyüşlerde kullanılıyor. Ein volk, ein reich, ein führer bir yerden tanıdık geldi sanırım?

O zaman neredeydin? Kusura bakmayın ama sizi bu yüzden samimi bulmuyorum.
Diktatörlüğün hepsine karşı çıkmak varken "benim diktatörüm iyidir" diyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır ben eskiden beri tek millet olmadığımızın farkındaydım. Bu yüzden kendimi iki yüzlü olarak görmüyorum.

Ayrıca günümüzü tartışıyoruz. Her AKP'linin yaptığı gibi şimdiyi bırakıp geçmişte siz de söyleydiniz deme olayı baydı artık.
Sosyal ağlarda paylaş

troyncuk ve diğer sevgili arkadaşlar...
millet, halk kavramlarının anlamlarını bir okuyup öğrenin lütfen. öğrenememişsiniz belli ki.
elin amerikalısı kıçını yırtıyor yoktan AMERİKAN milleti yaratacağım diye, siz neyin davasını savunuyorsunuz, Türk Milleti anayasa değişmediği sürece (ki troyncuk, seninkiler zaten bunun için YENİ ANAYASA diye yırtınıyorlar)bu ülkedeki tek millettir. Bunun da faşizmle, aşırı milliyetçilikle, diğer etnik kökenleri ezmeyle ilgisi yoktur. Bir dönem yapılan yanlışları savunmuyorum, bu ülkede Kürt'de var, Laz'da, Çerkez'de, Arap'da, Arnavut'ta ve daha onlarca etnik kökenden insanımız var. Ama bu insanların hepsi Türk Milleti'nin bireyleridir. Nokta...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...