Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Vücut Geliştirme

AthleT

Öne çıkan mesajlar

Neredeyse sifira yakin aliyor. Tabi epilasyon veya agda gibi alamaz onlar kili kokunden cekiyor bu alet ise kokune en yakin yerden kesiyor. Bu arada boynerde indirim var 86 TL bodygroom.

Kas konusunda ise, iyi bir kutleye ek olarak omuzdan baslayip bisepste onkolda ciddi bir damarlanma olacakki vucut kendini belli etsin. Benim damarlar iyi aslinda mevkii olarak ama hepsi deri altinda hala. On kolda cikmaya basladi gerci. Quadriceps lerden bile damar cikmasi lazim. Oyle oldu mu guzel iste :)
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Neredeyse sifira yakin aliyor. Tabi epilasyon veya agda gibi alamaz onlar kili kokunden cekiyor bu alet ise kokune en yakin yerden kesiyor. Bu arada boynerde indirim var 86 TL bodygroom.

Kas konusunda ise, iyi bir kutleye ek olarak omuzdan baslayip bisepste onkolda ciddi bir damarlanma olacakki vucut kendini belli etsin. Benim damarlar iyi aslinda mevkii olarak ama hepsi deri altinda hala. On kolda cikmaya basladi gerci. Quadriceps lerden bile damar cikmasi lazim. Oyle oldu mu guzel iste :)

traş makinasından farkı ne ki bunun şimdi.
Sosyal ağlarda paylaş

jack 3d super tavsiye ederim.

benchde 3 set 40-60-100 seklindeyim ben.. sonra incline 50-80, sonra fly sonra cable 2 ser set. bittiiii.

intense giriyorum.

kisaca

http://www.youtube.com/watch?v=Fgozdys9nc4

bu seriyi takip ediyorum 1-2 ay daha bu sekil gidecegim. tavsiyem olur nefis.

her bolge icin videosu var abimizin.
Sosyal ağlarda paylaş

decline yerine bir gun chest baska gun decline falan filan giriyorum. haftada iki chest iki back bir omuz toplam 5 gun.

sali - chest-triceps (15 once 15dk sonra kardiyo + abs)
cars- back-biceps (15 once 15dk sonra kardiyo + abs)
cuma- sali ile ayni (hareketler farkli)
cumartesi - (cars ile ayni hareketler farkli)
pazar - omuz- bacak 30 dakika kardiyo abs
Sosyal ağlarda paylaş

Perfectionist said:

Sahsen piramit calismada o kadar dusukten baslamiyorum. Intensity azaliyor.

Mesela 4set bench press icin. 65 70 75 80 gibi tercih ediyorum daha ziyade. Hatta cogu zaman ilk iki setin agirligini sabit tutup son ikide tam abaniyorum. Zor oluyor ama hem pump hem de gelisim yonunden daha etkili oldugunu dusunuyorum.

ben ne kaldırcağımı biliyo muydum acaba girerken dfsa. 30-40 anca yaparım diyodum
Sosyal ağlarda paylaş

kisa soru

gobek
erimiyor

yok arkadas

yer kalmadi eriyecek
ustum ciplakken undead gibiyim
ama gobek
hep yagli hep yagli

napayim buna ?

kas kaybi falan da degil, kalan yerler sanki hafiften bulk yapmiyormuscasina gelisti, 1000 kaloriyle bulk olamayacagi icin fazla kilo aldigimi zannetmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...