Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 1.4.3

Seaa

Öne çıkan mesajlar

baybety said:

inyourmind said:

Hadi overlord speedi anladık da queenin 50 enerji ile başlaması biraz saçma geldi bana.Önce PTR'si açılır umarım...

larva inject timing hatasını düzeltmek için yapmışlardırda bizim GMler bunu değişik stillerde kullanırlar.

Ya bir tarafını sevsinler larva injectin biz air timing yapamadıktan sonra transfujınlar havada uçuştuktan sonra yemişim 50 enerjiyi...
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

cuce senin dediğinde doğru
birde şu senaryo var queen doğar doğmaz Hathery spawn'lar larvalar yumurtalardan dökülür ama quende o 2 3 saniye boyunca ikinci bir enerji yoktur. o enerji dolana kadar ya bekler micro kaybedersin yada başka bir iş ile ilgilenirken 5 10 enerjin olmuştur bile. early game'de larva inject kaçırmakta başa dert.

ama suda var, pvz gassız 3 hatch acılırken ikinci queen 3 hatchten sorna basılıyo, haliyle 2. hatch bittiğinde injest atıcak queen yok. zaten ekonomi olarak öküz gibi bi acılısa bide 4 larva daha verirsek aman aman korkunc olur
Sosyal ağlarda paylaş

Gereksiz değişiklikler de çok abartmışsınız zaten iyi zergler bir tane daha queen'le hayvan gibi creep yayıyorlardı creep yaymanın bir olayı yok zaten önemli olan deny edebilmek o da iyi bir terranın göstergesi herşeyi abartmayın kendiniz yapamıyorsunuz diye overlord değişikliği ise mantıklı bence çünkü oyun ilk çıktığındaki map boyutları ile şu anki map boyutları çok farklı.
Sosyal ağlarda paylaş

kendime gemiyorum bunları zaten, oynamıyorum bile oyunu.

evet iyi zergler cıkıyo fazldan 1 hatta 2 queen ama 3 dakka önce tumor atmakla 3 dakka sonra atmak arasında fark var.

yaptım yukarda acıklamasını. helion timingin esprisi third'e hemen acınılmasını, creep yayılmasını engelliyerek zergü daha temkinli daha az ac gözlü oynamaya zorlamak, helion play'i cok rahat kapatıyoruz diyo deniyen zergler. helionlar gelmeden thirde creep gidiy, haritanın kilit noktasında creep oluyo crawlerlar acımıyo helionlara diyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Queen değişimi TvZ'den çok PvZ'yi etkileyebilir. Queen'ler çıkar çıkmaz transfuse atabileceği için stargate oyunlarının gücü düşecektir.

Standart 13 gaz hellionlar çok hızlı geliyor, sanmıyorum o kadar hızlı creep yayılabilabilsin 3. base ile 2. base'in arasına. Eğer yayılıyorsa Blizzard TvZ'yi bozmuş demek oluyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Uliking said:

Tamam da zaten bir sürü zerg var ilk queen'iyle creep yayan inject atmayan şu anda daha rahat engellediğimiz şey 1 rax expand'den hellion'a dönenler 13 gas hellion yine aynı güçte de dediğim gibi gereksiz bence değişiklikler overlord değişimi fena değil yalnız.

Overlord değişimi şarttı, benim seviyede neysede sizin seviyede kaç tane overlord ölümüne scout yollayıpta daha base yarılayamadan (scout görevini göremeden) ölmüştür kimbilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Vazgeçmişler enerjiden queene range vermişler update alttaki gibi.

said:

UPDATE:

After initial testing and feedback, we have removed the Queen starting energy increase and we have decided to modify:

Queen anti-ground weapon attack range increased from 3 to 5.

Please note: The look of the queen’s ground attack animation is affected by this adjustment, and will be changed when we expand the balance changes beyond this map and to the rest of the game.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen Snipe'ı değiştirirken hiç kimseye sorma, QXC başta olmak üzere hiç bir proyu dinleme, ne olduğunu anlayamadan Play off sistemi gibi bir anda yerleştir...

şimdi Queen'e gelcek buff hakkında PTR'ı da geçtim test map'i koy.

Alacağın olsun blizz. TvT'de ghost kullandığım günleri çok özledim çook.
Sosyal ağlarda paylaş

bi anda bu kadar keskin bufflar nerfler tuaf geliyo ya. ama zaten stratejileri direk saçma yani şu güne kadar maplerle denge kurmaya çalıştılar (ki hala öyle) baktın olmadı bu kadar oyunun seyrini 180 derece değiştiren nerfler bufflar tuaf.. he bi de bu kadar noskill bi racei oyunda barındırmak ayıp mı desem günah mı desem bilemedim. yok emmioğlu oyun kötü ya!
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.youtube.com/watch?v=w1rfRwIuXTg&feature=player_embedded

Ahahahahaha :D abi saat 8 ve yaklaşık yarım saattir şu videoya gülüyorum... Yanaklarım ağrıdı. Ahahaha. Daha güzel olamazmış bu video:D bibuçuk dakika bile değil ama çok güldürdü.

Uyarı sonrası gelen not: Sesli izleyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...