Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Okul sütü projesi"nin ilk gününde 50 öğrenci zehirlendi

mahmud_mahmudov

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

alerji değil abi overdose.
bazen evde oturup birkaç kutu süt içiyorum kafayı bulmak için.

bir kaç kutu ile bişi olmaz :D 10 kutu filan içersen fazla kalsiyum yüzünde saçma salak yerlerinden kemikler çıkar :D malüm bölgede çıkma olasılığıda var tabi birazda şansa bağlı :D
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Okul Sütü Programı'nın başlatıldığı gün, tüm eğitici faaliyetler başarıyla yapılmışken görsel ve yazılı basınımızın bir kısmı, bazı öğrencilerin rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmaları haberlerini sunuş ve anlatışları elde hiçbir bilgi, veri olmadan, hastane sonuçları görülmeden, anında sanki önceden kurgulanmış bir şekilde sansasyon ölçeğinde haberlere yer vermiştir.

http://www.ntvmsnbc.com/id/25346458/

Bu tavırlar bana birini andırdı ama kimi.
Sosyal ağlarda paylaş

throine said:

mani said:

http://www.taraf.com.tr/haber/sut-verme-baska-ihsan-istemez.htm

Al Ahmet Altan'ın gazetesi Taraf.

Süt verme baska ihsan istemez - Taraf - 03.05.2012

KAHROLSUN TARAF, SİYASİ ÇIKAR ELDE EDİYOR SÜT ÜZERİNDEN BIK BIK BIK

ahaha abi..

Sana kimse haberini yapamazsın demedi ki? Zaten haber değeri olan bir olay ve taraf gazetesine haber olmasında bir sorun yok yok.

Haber yapmayla bozuk süt gibi şu an markete gitsek bile karşılaşabileceğimiz ucuz bir olaydan iktidarı eleştirmeye kalkma ucuzluğu arasında dağlar kadar fark var.

Valla açıkçası toplu bir şekilde denetim hatasına benziyor. Ben de başta söylemiştim eğer toplu bir olay değilse ve normal hata limitindeyse skandal denecek bir şey yok diye. Ama sanırım hükümetin beceriksizliğinden kaynaklanıyor bazı yerlerde toplu meydana gelmiş olması. Markette de bir süt bozuktur belki ama aynı raftaki 10 süt bozuksa ya marketin suçudur ya da üreticinin, kötü şans değildir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...