Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 Genel Başlık - 2

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

oyunla ilgili en çok beğendiğim şey akıcı gameplay animasyonlar ve efektler bide craft sistemi güzel olmuş craft sistemi ama skill sistemi falan olmamış bence çok sığ gibi geldi bana. yani combat içinde primary skillimi defensive skillimi falan değiştirememem çok kıl etti.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

oyunla ilgili en çok beğendiğim şey akıcı gameplay animasyonlar ve efektler bide craft sistemi güzel olmuş craft sistemi ama skill sistemi falan olmamış bence çok sığ gibi geldi bana. yani combat içinde primary skillimi defensive skillimi falan değiştirememem çok kıl etti.

barbar olarak act 2'ye geçtim ve dediklerine harfiyen katılıyorum.
Skiller falan da güzel de;
E barbarız arkadaş, arada bi leap kullanmak hakkımız değil mi ? ama bunun için her fight da kullandığım 4 saniyelik aoe stun'dan olmam şart t.t
Sosyal ağlarda paylaş

Caladorn said:

Anelor said:

barbar olarak act 2'ye geçtim ve dediklerine harfiyen katılıyorum.
Skiller falan da güzel de;
E barbarız arkadaş, arada bi leap kullanmak hakkımız değil mi ? ama bunun için her fight da kullandığım 4 saniyelik aoe stun'dan olmam şart t.t

2 sini birlitke kullanabilirsin optinostan elective mode açarak
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu deli gibi almak istiyorum haliyle ama sistem yeter mi yetmez mi bilemedim.

Intel® Core™2 Duo Processor T6570 - 2.1 GHz
RAM - 2 gb
geforce gt 320M
yeterli bellek: yaratırız.

ilk 2 yardım teşebbüsüne guest pass hediye.

grafikler çok umrumda değil. dave 2 kıvamında olmaz ama dimi?
Sosyal ağlarda paylaş

calippo said:

oyunu deli gibi almak istiyorum haliyle ama sistem yeter mi yetmez mi bilemedim.

Intel® Core™2 Duo Processor T6570 - 2.1 GHz
RAM - 2 gb
geforce gt 320M
yeterli bellek: yaratırız.

ilk 2 yardım teşebbüsüne guest pass hediye.

grafikler çok umrumda değil. dave 2 kıvamında olmaz ama dimi?

benim t6400 2.00 ghz
4gb ram
nvidia 9200m gs

ile betada dusuk ayarlar ile rahat oynamistim, seninkine de yeterli olur heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...