Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

metallıca

dark_dragon

Öne çıkan mesajlar

Son albümleri dışında kötü albümleri yok adamların. Keşke son albümlerini yapmasalardıda akıllarda efsane olarak kalsalardı yazık oldu valla.
Kirk gitar çalamıyo yok kirk wah pedalından ibaret diyen adamda çıksın daha iyisini yapsın. kaç tane videolarını izledim adamların adam döktürüyor slide borusundan tut bir sürü edevatla zenginleştiriyor falan filan. ha çaldığı şey hoşuna gitmez belki insanında kötü çalıyo diyemezsiniz yani.[signature][hline]Demon_of_Hell, 26 Eylül 2004 23:25 tarihinde demiş ki:
fantezilerimden biride taş gibi bir ayşe teyzenin gelip üstümdeki elbiseleri caaarrrtt diye yırtmasıdır...
Mirage Icq'da demiş ki:
Predator (10:17 PM) :
terminale gittim çok iyi bir film ya
Mirage (10:17 PM) :
terminalör?
Sosyal ağlarda paylaş

aslında metallicanın en güzel şarkıları değilde metallica hakkındaki efsanelere konu etsek mesela..
söliim bi tanesini mesela..
zamanında james in seek and destroy a yazdığı bir soloyu hammeta vermesi vede hammet in soloyu ataamamsı üzerine grubun yeni solo gitarist aramaya girdiği bir dönemden bahsedilir mesela.. ama hiç bir üye böyle bir olayı doğrulamamıştır..[signature][hline][b]
Niceleri kendi zincirlerini cözemezler de, dostlarinin azatcisidirlar[b]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman daha 19 20 yaşında falandı adamlar, doğru olabilir tabi. benim bir bilgim yok ama.

zaten metallica bizim dönemimizdeki metal dünyasındaki en büyük tartışma konularından biri. şu anda 15-25 yaşlarında olan ve metal dinleyen bir gencin bu işe metallica ile başlamış olma ihtimali çok yüksek.

ama bir kaç seneden sonra "metallicaaaa... öyyyyk, iğğğveeeenc" denemeye başlamış olması da çok yüksek.

aynen benimde metal dinlemeye ilk başladığımda dinlediğim bir kaç grup arasındaydı. aradan yaklaşık 7 sene geçti. hala severek dinliyorum. çok kişi dinliyor diye ya da sevmeyen çok diye de bunu değiştirecek değilim.

ilk albümlerinden sonra tarzlarının giderek değiştiği doğru. ama giderek kötüleştiği konusuna pek katılamıyorum. st. anger'ı çıkartırsam geriye kalan her albüm bana ayrı zevk veriyor. en azından her albümden en az bir kaç parçayı hala severek dinliyorum. ve bu zevkim 180 derece dönmediği taktirde de dinlemeye devam edeceğim.

sonuç olarak metallica bizim dönemimizin efsanesidir bence. sonlara doğru bozmuş olması da bunu değiştirmeycektir.

allright.. dı dı dı dı dıınıı dınııı
seeeaaaaaaaaaakk, seek and destroyyy[signature][hline]"Ben bir şeyi iki kere demeeeeem, iki kere demeeeeem." Sezai Gündoğdu

[Bu mesaj Mirage tarafından 24 Ekim 2004 10:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica Master of Puppets'ı, hadi hadi Metallica'91 i (piyasa olsa da) çıkardıktan sonra bir uçak kazasında flan toplu gitseydi, efsane olurdu tüm metal camiasında.

Şu anki durumu, bir grup azınlık dışında, ortaokul çocuklarının metale geçiş grubu ne yazıkki.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
Yeminli pati. Artık cinnet durumuna gelmedikçe hiçbir dini, siyasal, kişisel tartışmaya girmeyecek. Lütfen bu adamı deli etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ne derseniz deyin en sevdiğim metal grubu
üzerinede hiç birisini değişmem
bütün şarkılarına hastayım
son albümleri olmasa belki efsane olurdu demişsiniz ama zaten efsane olacak bi grup[signature][hline] the unnamable is the eternally real Names is the origin of all particular
things. Free from desire,you realise the mystery..Caught in desireyou see
only manifestations...This source is called Darkness...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
glamdring_S, 22 Ekim 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
Ya herkez nası unutur; Whiplash,hit the lights,four horseman...
kill'em all albumu speed thrash. o yuzden metallicanın yeni sewenleri pek sewmez. eski sewenlerinin bir cogu yeni albumlerden nefret eder. $ahsen ben metallica dan cok sıkıldım. beni bayıyor[signature][hline]i demand nothing,
but i want it all....
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Penthesilea, 24 Ekim 2004 11:41 tarihinde demiş ki:
Metallica Master of Puppets'ı, hadi hadi Metallica'91 i (piyasa olsa da) çıkardıktan sonra bir uçak kazasında flan toplu gitseydi, efsane olurdu tüm metal camiasında.

Şu anki durumu, bir grup azınlık dışında, ortaokul çocuklarının metale geçiş grubu ne yazıkki.
karde$im orta okulda. metale ba$latırken iron maiden- megadeth dinletiyorum. ilerde benim gibi Bathory,Venom,Emperor yanında Judas Priest Black sabbath ve Deep Purple de dinliycek[signature][hline]i demand nothing,
but i want it all....
Sosyal ağlarda paylaş

ya kardeşim ben black de inlerim deathde ,ama metallica yı da hala dinlerim,geçiş falanmış,varsın olsun...
ne demiş cliff abimiz
wedont care what anyone else thinks,we do what we want

yani trash istersen al ilk 3 albümü dinle,slayerdan cok daha iyi bence(reign in bloodla karşılaştıranlara),and justice for all ise heavy metal adına en iyi alümleden biridir,metallicanın tadını anlıyana her gün bayram[signature][hline]You´ll never be alone again
You´ll never die again
You´ll never be born again
You´ll forever be, stuck here in eternity...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
December_Flower, 24 Ekim 2004 16:38 tarihinde demiş ki:
ya kardeşim ben black de inlerim deathde ,ama metallica yı da hala dinlerim,geçiş falanmış,varsın olsun...
ne demiş cliff abimiz
wedont care what anyone else thinks,we do what we want

yani trash istersen al ilk 3 albümü dinle,slayerdan cok daha iyi bence(reign in bloodla karşılaştıranlara),and justice for all ise heavy metal adına en iyi alümleden biridir,metallicanın tadını anlıyana her gün bayram
cliff mi kaldı?? speed thrash ile thrash arasında cok fark war. slayerin son halini dinliycegime testament, sodom Kreator dinlerim. and justice 4 all heavy metal degildir. alakası bile yok hatta[signature][hline]i demand nothing,
but i want it all....
Sosyal ağlarda paylaş

Cliff'in olduğu dönemlere laf eden yok ki. Ama adamın külleri dünya turu atmıştır be şimdiye.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on
Ealos Tsaark, A Freedom Fighter from Eclipse.
Yeminli pati. Artık cinnet durumuna gelmedikçe hiçbir dini, siyasal, kişisel tartışmaya girmeyecek. Lütfen bu adamı deli etmeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...