Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Zaga 17-10-2004 yayini

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Bu sefer biraz değişik bir program oluyor. Konuk yüzünden konsept uyumsuzluğu var ama sorundan ziyade matrak bir ortam oluşturuyor. Saadettin Teksoy'un katıldığı zamanki gibi konuk programı götürüyor. Zaga hastası sayılmam ama hoşuma gitti bu program. Gülmek isteyene tavsiye ederim.[signature][hline]In God I Trust
For Rest I Just Test

[Bu mesaj GE-TA tarafından 17 Ekim 2004 00:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hastasıyım zaganın her turlu her ortama uyum saglıyabılen bı program..

Zekeriya Beyaz da iyi dokturdu ;)

Guzel gıdıyo program.

Not:B.k atıcak olan arkadaslar lutfen topici kirletmesin zaga igrenç Okan Bayulgen suxxors falan diye[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

okan rox diorum bu arada mor ve ötesi "bir derdim var"i çalıyo canlı performansları kötü:([signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

Abi Programı resmen ALO FETVA hatttına cevirdi bu salak Arayanlar Telefondakiler yani...

Okan iyi agizlarinin payini veriyo

Oalya bak ya eglence programını arayıp Din hkakında soru soruyo salaklar[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahahahahah
"İtiraf ediyorum Özlem yerine ben sunmak ıstıyorum Aydınla, Sabah Yıldızlarını. Özlemi kıskanıyorum" dedi.

lol :lol: ölüyorum burda

Edit: Okan Bayülgen'in, Gelinim Olurmusun İsimli gerizekalı program hakkında söyledigi herşeye +1 diyorum.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 17 Ekim 2004 01:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahah arayan TRT sunucusu bitirdi olayı, ehueh harbi komik geliyo o tür şiirvari konuşmalar ya. Okan yine geçti dalgasını ;)

Bu arada Bitek Zekeriya Beyaz'la geçirdiler programı :/[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 17 Ekim 2004 01:55 tarihinde demiş ki:
abi böyle tatlı bi konuşma olamaz ya :)
Çok komikti az önce arayan kız

bence de çok tatlıydı..komikten öte tatlı, çok hoşuma gitti..

"ne demek-çok şey demek"
[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...

[Bu mesaj Mantar136 tarafından 17 Ekim 2004 02:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Yapma Mantar, Tamam tatlıydı ama komiktide.
Kaç tane insan tanıyosun öyle konuşan? Anca TRT nin spikerleri işte. Özelliklemi yetiştiriyolar öyle konuşsunlar diye bilmiyorum. Normal hayatında öyle konuşan insanların komik gelmemesi zor. Neden? Çünkü Selaaaaeam Neabeerrr AY ÇOk Güzeeaaall OHe FealN Oldummmmm. Diye konuşan tiplerden sonra ilginc ve garip geliyo...

Okan Bayülgen Türkiyede turkceyı en guzel ve yerinde kullanan kisilerden bitanesi. Ama öyle o TRT sunucusu gibi komik bi yapıda degil... Kaldı ki kadının konuşması dalga gecilmeyecek gibi degil gercekten komik...

Mor Ve Ötesi çıktı, Sevda Çiçegi çalıyo şu anda... Tek üzüldügüm nokta Zekeriya Beyaz'la ana konuk olarak butun geceyi geçirtmeleri.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahahahahah
mvö, turkce soyleme muhabbeti yardı... :lol:

aha Bu arad agecen programda arayan salaklar yıne aradı kız, direk erkek aradasına verdı yıne telefonu...

Gecen seferde yine bu arayan dallama Yatak Odasındayız muhabbeti yapınca direk kapamışlardı telefonu[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

şarhoş'un biri aradı:-P[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

geçen hafta daha iyidi küçük emrah:D çıttır çıttırr:D:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mantar136, 17 Ekim 2004 02:31 tarihinde demiş ki:
arayan bayanın adı aslı deniz...
elbette günümüzde komik geliyor onun gibi konuşanlar ama 80lerde herkesin öyle konuştuğunu düşünürsek...güzelmiş be.

dediya okan 10 dk aynı odada kalsam camdan atarım diye öldüm orda:D[signature][hline]O kara gecenin içinde küçük umut ışıkları sebatla parıldamaktaydı;Karanlık Kraliçe'nin dehşet kanatları altında korkuyla sinen kimselere alev alev yanan bir yol gösterici olan bir şövalyenin şekline bürünmüş bir umut...
Sosyal ağlarda paylaş

ya zagadaki okan bayülgen i gerçek zannedenler var mı hala?
adam bu hafta ağzıyla söyledi insanlar programlarda bir stil belirlerler ve o çizgide giderler, eğer programdan çıkınca beyaz o hareketleri yapsa "deli" demez miydik diye...[signature][hline]Biz Sultanî için "Öl!" deseler, ölürüz...
Sosyal ağlarda paylaş

YOk okan bayulgen o program bıtınce kendını pause'a atıyor ne zaman yayını varsa ozaman tekrar resume moda gecıyor :)

Tabiiki elbette bir talk show programında, Sunucu daha dogrusu o programı yonlendıren kısının bır takım hareketler ve davranıslar dogrutulsunda hareket etmesı gayet dogaldır.

Ama mesela Bazen bu gecekı programdada oldugu Gıbı Okan, ciddi konularda soylemlerde bulunuyor. Ornek: Gelınım Olurmusun programı hakkında yaptıgı konusma. Yani bu kısımlarda bi rol bi gösteriş bi ilgi cekme cabası falan yok.
Oldukca mantıklı konusuyo...[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...