Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Stephano kore yolcusu

Sleeep

Öne çıkan mesajlar

Stephanonun kore Acc si var ve arada bir kore ladderinde oynarken stream açıyor ama pekte iç açıcı sonuçlar aldığı sayılmaz genelde protosslara ve zerglere karşı güçlü dursada Terranlardan %65 belkide %70 civarı tokat yiyor

kore terranlarına karşı çok çalışması lazım.

Losirayı izliyorum bu aralar oda tam tersi terranlara karşı çok iyi protoss ve zergten tokat yiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Stephano'nun EU ladderda galibiyetlerden sonra sadece +3 puan aldığını gördüm. Arka arkaya galibiyet alıyordu ve GM'lere karşı oynuyordu. Master vermedi matchmaking.

Şimdiye kadar izlediğim videolardan vs anladığım kadarıyla çalışmayı da sevmeyen bir tip. Dolayısıyla bu sıkı çalışmayan haliyle EU da böyle esebiliyorsa, Kore'de adam gibi 2 ay kassa Code S oyuncularını da bayağı üzer gibime geliyor.

Dip Not: Boxer'ın sakatlığı çok artmış ve bu sezon Code 'da yer almayacak. Arka arkaya 5 maç bile oynayamıyormuş.

Bilmeyenler için söyleyeyim kolunda sanırım triseps kısmında kaslarıyla ilgili bir sorunu var ve bu sorun aslında çok uzun zamandır varmış.
Sosyal ağlarda paylaş

Sanguin said:

Stephano'nun EU ladderda galibiyetlerden sonra sadece +3 puan aldığını gördüm. Arka arkaya galibiyet alıyordu ve GM'lere karşı oynuyordu. Master vermedi matchmaking.

Şimdiye kadar izlediğim videolardan vs anladığım kadarıyla çalışmayı da sevmeyen bir tip. Dolayısıyla bu sıkı çalışmayan haliyle EU da böyle esebiliyorsa, Kore'de adam gibi 2 ay kassa Code S oyuncularını da bayağı üzer gibime geliyor.

Dip Not: Boxer'ın sakatlığı çok artmış ve bu sezon Code 'da yer almayacak. Arka arkaya 5 maç bile oynayamıyormuş.

Bilmeyenler için söyleyeyim kolunda sanırım triseps kısmında kaslarıyla ilgili bir sorunu var ve bu sorun aslında çok uzun zamandır varmış.

abi sakatlık komik geliyor ya shdfsd
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde kore acc si var inyourmind ile beraber takılıyoruz orda söylemesi ayıp bronzuzda biraz :(
Ama oyunda o kadar fazla delay var ki anlatamam yaşamanız lazım.

Overlord yaptığını sanıyorsun ama yapmıyor o yapmadıça sen basıyon sonunda 10 overlord birden yapıyo iptal falan bi dünya iş oynanacak gibi değil açıkçası.

Gitsin yaa kore iyidir Haypro NA da ilah gibi bişeydi, adamı gıpta ile izliyodum ama korede şamar oğlanı durumunda şu an. Stephano inş öyle olmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

baybety said:

Bizde kore acc si var inyourmind ile beraber takılıyoruz orda söylemesi ayıp bronzuzda biraz :(
Ama oyunda o kadar fazla delay var ki anlatamam yaşamanız lazım.

Overlord yaptığını sanıyorsun ama yapmıyor o yapmadıça sen basıyon sonunda 10 overlord birden yapıyo iptal falan bi dünya iş oynanacak gibi değil açıkçası.

Gitsin yaa kore iyidir Haypro NA da ilah gibi bişeydi, adamı gıpta ile izliyodum ama korede şamar oğlanı durumunda şu an. Stephano inş öyle olmaz.

pingzapper kullanın delayi sıfırlamıyo ama %30 azaltıyo diyebilirim üstelik beleşşşş
Sosyal ağlarda paylaş

onlar amerikada güzel kardeşim :) biz koreye amerika üzerinden aktarmalı bağlanıyoruz. sadece kore değil asya ülkelerine direk bir bağlantı yok TTnet in böyle bir projesi var ama güney doğudaki problemlerden dolayı şu an için o proje askıda.
çeşitli proxy programları var fakat delayı sıfırlayamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...