Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ADSL teknik destek gerizekalılığı

elvyn

Öne çıkan mesajlar

adsl e dün arıza kaydı yaptırdım, işte bugun aradılar. kadın dedi işte adslin düzeldi mi evet dedim anca format attım öyle duzeldi. kadın antivirus ve firewall programı sayamaya başladı biliyorum onları dedim. can alıcı noktaya geldik:

-modeminiz usb mi?
-evet
-olmaz öyle hep kesilir, ethernet kullıcaksınız.
-benim gidipte ethernet alcak durumum yok, üstelik usb daha hızlı. sizin boyle söylemeye hakkınız yok
-hati canım hati seninle uğraşamam -ÇAT-

bu mu teknik destek bu mu? öküz aleyhisselam bir daha size tavsiye teknik destek alırken mutlaka önce konuştuğunuz kişinin adını alın. böyle bi durum olursa [ki isim verdikten sonra böyle bir saygısızlığı ancak bir aptal yapabilir] direkt şikayet edersiniz.[signature][hline]if you believe in something, that something begins gain money...

[Bu mesaj lord_elvyn tarafından 23 Ekim 2004 16:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

olur bole vakkalar =pp

alıştık . genede bi toplu şikayet olayı olabilirmi sitelerinden falan ole bişe yapsak burdaki herkes toplanıp =p baya bi mağdur var bu durumdan eheheh[signature][hline]app-abi mezara cikma pk lar var
lord-iyi ya bende ordan geldim zaten simdi
app-sendemi pk sın abi *kaçar*
Sosyal ağlarda paylaş

hepsi *r*spu afedersiniz ama sesimi biraz sertlestiriyorum hemen altta kaliyorlar kibar olursaniz siz altta oluyorsunuz sert olacaksınız bak nasil tavir degisiyor. hepsi oyle onlarin kac degisik kadinla konustum (evet hepsi kadindi) hepsinin tavri ayni oldu gunde 10,000 kisiyle ugrassan bile o isi yapmak icin sabirli olacaksin yoksa bastan girmeyecektin sana sunulan sozlesme geregince adam gibi konuscan bizle yoksa seni isten attirmasinida biliriz diyecen bitecek is.

bu arada elvyn (kathiyen kotu anlamda soylemeyecegim su an soyleyeceklerimi alinganlik var bu ara) sen genctin galiba sesin cocuk sesi gibi gelincede ciddiye almamis olabilirler seni sert konus lafimi ciddiye alma bu sefer 2 saniye sürmez telefonu kapamalari[signature][hline]Bazıları Yesil Ejderha'ya saldirirken canından oldu... kemikleri şimdi mağranın girişinde, tıpkı önceden gelenlerin kemikleri gibi yatıyor.
sende şansını deneyebilirsin...

Günbatımı Diyarı

ben bugünde yaşıyorum, yarına mechulum...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lord_elvyn, 23 Ekim 2004 16:23 tarihinde demiş ki:
-benim gidipte ethernet alcak durumum yok, üstelik usb daha hızlı. sizin boyle söylemeye hakkınız yok

ukalanın önde gidenisin. senin gibi tipler arasa bende aynısını yapardım. kısacası adamına göre muamele çekiyorlar weletçim. milyon defa aradım milyon defada adamlar beni dinlemek zorunda kaldı. hiç biride suratıma telefon kapatamadı. demekki bir fark var arada.

neyse teyzemin eline sağlık .. keh keh keh :-p[signature][hline]ICQ#85889898
If you need a host, contact me.
ıcın değil için, ıyı değil iyi, ınsan değil insan, mılyon değil milyon...

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!
Sosyal ağlarda paylaş

sen lord_elvyn den daha mı iyi bilecen. sus otur orda silp.. :P

edit: atlayacak şimdi ben öyle demedim kadın dedi diye ama bende onun için demedim zaten. sen her konuda süpersin lordum .. ahahaha
[signature][hline]ICQ#85889898

Klavyeniz TR olmaz yazamazsınız, ı yerine i yazarsınız ama i yerine ı yazmak ne dingilliktir çözmüş değilim! Her gördüğümde monitöre kafa atasım geliyor! Hiç mi rahatsız olmuyorsunuz yazarken be!

[Bu mesaj kavel tarafından 23 Ekim 2004 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

onlarda bir şey mi
geçen yıl sorun çıkmıştı
saat 9 gibi aramıştık (tabi bu akşam 9)
modem ne diyen oldu[signature][hline]Mantıklı bir soru:
-Salatalık mı daha ağırdır hıyar mı

[Bu mesaj Sinank tarafından 23 Ekim 2004 18:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

"sizin boyle söylemeye hakkınız yok"
kilit cümle bu abi
adamlar senin kaprisini çekmek için orda değiller ki..
kablonet'de de adamlar çok zordu, sabırlı olmak zorundasın.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Ekim 2004 19:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

@sensible
karşımdaki dostum değil akrabam değil. bana ücret karşılığı hizmet eden biri ve etmek zorunda. heh buna ukalalık değil ucretin karşılığını almak diyoruz.

bu arada sazanlar bayağı turedi patide sus x den daha mı iyi bilecen gibisinden laf sokmaya çalışıyorlar, eheh weletlik yaşta değil beyinde bitiyor. yani sen sosyal olarak hala bir vitaminsin kavel. aramızdaki fark ise tamamen acıdıklarından.

zorla laf sokturtan bir çok kişi var bu forumda. toplumda ezilip burada millete laf sokuyorlar. eheh ne ekilirse o biçilir ama maalesef biçen biz oluyoruz.

konuya gelirsem, kabloda adam gibi teknik destek saglıyorlarmış. dogrumudur bu? bir de sesimi ben incelttim ki nazik olalım diye ama yok. bunlara naziklik sokmuyor.[signature][hline]if you believe in something, that something begins to gain money...
Sosyal ağlarda paylaş

yok abi, kablonet de bela.
aman diyim bulaşma
fatura ödersin, adam sana "fatura ödenmemiş, o yüzden teknis destek yapmıycaz" bile diyebiliyor.
ben ödemiştim diyorsun
"o zaman fax yolla"
burda fax yok, normal bir ev burası, ofis değil.
"o zaman git sizin bölgedeki adamlarla konuş, faturayı hallet"
zaten her ay orda ödüyorum, bunu bana daha önce de söylediniz, gittim ordakilerle tekrar konuştum, onlar ekranı sağa çekmediği için ödediklerini göremiyorlar dediler
diyorsun
adam ısrarla "yok burda ödediğiniz gözükmüyor"
diyor
kafayı yiyorsun orda, sakin olmak için çok uğraşıyorsun...

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 23 Ekim 2004 19:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ben ethernetle usb arasında bi fark olduğunu zannetmiorum çünkü usb iyle beğlenmama karşın 226 la bağla ethernet bağlanan varsa kaçla bağlandığının söliye bilirmi ona göre soketi ethernete takcam.[signature][hline]Prima, Quae vitam dedit,hora carpsit

Nascantes morimur,finisque ab orgine

Uzaylıda olsa,insan insandır...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kavel, 23 Ekim 2004 18:18 tarihinde demiş ki:

edit: atlayacak şimdi ben öyle demedim kadın dedi diye ama bende onun için demedim zaten. sen her konuda süpersin lordum .. ahahaha
allahaşkına şu yazını bie 10 kere okusana

onun için demediysen ne için dedin harbi merak ettim
Sosyal ağlarda paylaş

Heryerde söylüorum makinam 16 gün açık kaldı. USB'den bağlı. IP değişmedi hiç. USB'de kesilior olabilir ama kaale alınacak düzeyde deil. Önemli olan hattın boş kalmaması. Belli bir süre interneti kullanmadığınızda DNS adresleri felan kayboluo bağlantının. Dükkanda mesela 128k hat var genelde ben olmayınca kullanılmıo hat. Geliorum giriorum siteleri bi saatte açıo. Bi süre sonra düzelio.[signature][hline]This Cat Scratches Free.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
cemad, 23 Ekim 2004 19:21 tarihinde demiş ki:
said:
kavel, 23 Ekim 2004 18:18 tarihinde demiş ki:

allahaşkına şu yazını bie 10 kere okusana

onun için demediysen ne için dedin harbi merak ettim
1 kerede anlıyorum saol.[signature][hline]ICQ#85889898

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...