Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Otobüste sürtünmeye 8 yıl hapis

Llama

Öne çıkan mesajlar

kıvanç tatlıtuğ eski bir van ile yanaşsa davet etse binmem
kıvanç tatlıtuğ ya ilk gecede vermem
kıvanç tatlıtuğ öpmeye kalksa tokadı basarım
kıvanç tatlıtuğ...

bu böyle gider.

http://www.youtube.com/watch?v=aFhZPauD0Ew

bunların 30 - 40 yaslarındaki hala virgin hallerini düşünmek bile istemiyorum.

birde bu kıvanç tatlıtuğ argumanları gittikçe fazla kullanılıyor kızlarca.

gizliden gizliye veba gibi sarmış adam
Sosyal ağlarda paylaş

su haber basligi ne kadar igrenc ve ne kadar basit gozukse dahi kocaman bir sapikligin mesruiyetini saglar nitelikte.

amcamiz baya baya taciz etmis cezasini almis

gazetemiz ise bunu kucumsuyor, surtunmus yahu nolcak diyip cok ceza verilmis oysa hep olan normal bir olay bu demeye getiriyor farkrttirmeden

pati forumundaki okumus entelektuel sayilabilcek gencligimiz de hurriyetin bu yonlendirdigi kafa yapisina aynen uyup dalgasini gecmis pek tabii
Sosyal ağlarda paylaş

tam da bunu diyorum iste

taciz gibi bir sucu levellendirip karsilastirmalara giriyosun. tam hurriyet kafasi

adam napti kim bilir ama
gastesi ve halki alt tarafi surtunmus diye adami koruyor
var mi boyle bisi

tecavuzden 50 yil iceri giriyosan
laf atmaktan elleyip surtunmekten de 49 yil iceri girebilirsin girmelisin hatta
hamurabi kanunlari yok cunku gunumuzde.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya peki erkek değil de kadın taciz ederse noolacak?

Ben böyle bir olaya maruz kaldıydım minibüste yıllar önce:(
Sonra yanımda oturan uyuz teyze durumu görüp, kıza şok olmuş gibi dakkalarca gözünü dikerek kızı rahatsız ettiydi.
Kızla kankisi de hemen sonra daha gideceğim yolun yarısında inince, ben harekete geçemeden bok gibi kalmıştım yerimde, toyduk o zamanlar lol
Sosyal ağlarda paylaş

hukukta yaptırımın dereceleri vardır ve böyle de olmak zorundadır. evet sürttürülmüş biriyle 10 kişi tarafından tecavüze uğramış biri aynı kefede değerlendirilemez. ya da işyerinde sözlü olarak cinsel saldırıya uğramış biri bu iki örnekten farklı olacaktır.

suçun tanımı cinsel taciz başlığı altında bu üç örnekte de. asıl bunları farklı şekilde derecelendirmediğin zaman doğal hukuk normlarına aykırı hareket etmiş olursun.

ben de içimden keşke idam etseler diye geçiriyorum bu tür haberleri görünce, ama sonra bunun bir çözüm olmayacağını da görüyorum zira doğal hukuk normları ile türk toplum ahlakı arasında çatışmalar var, 15 yaşındaki kıza tecavüz edip evlenebiliyosun, mal gibi alıp satabiliyosun falan. herneyse.
Sosyal ağlarda paylaş

bi de durum daha kötü yani kocaman kadına biri sürttü diye kadının psikolojisinin bozulduğuna karar verirler, küçücük kıza amcası dayısı taciz tecavüz eder ama psikolojisinin bozulmadığına karar verirler. yani küçük kıza taciz edenleri hiç bişey demeden serbest bıraksalar daha az sinirlencem yemin ederim bi de dalga geçer gibi psikolojisi bozulmadı diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

SekerPembe said:

Kadın hangi yaşta olursa olsun ortada taciz varsa psikolojisi bozulur.45 yaşında die böyle bir sonuca varılması çok saçma

bozulur tabi ama küçük bir kızın psikolojisinin bozulması, özellikle de akrabaları taciz tecavüz etti diye, çok daha olasıdır bence. birinde psikolojisi bozulmamış kararı diğerinin yanında çok komik kalmıyor mu? bence kalıyor. yani bence komik olan büyük kadının psikolojisinin bozulması değil, küçük kızın bozulmadığını iddia etmeleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...