Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iq 160

Karea

Öne çıkan mesajlar

En kötü özel okullardan burs kazanır zaten para meseleyse.

Böyle insanların özel ilgi görmesi lazım. Sonra devlet okulunda yaşıtlarından erken anlayınca olayı dikkatleri dağılıyor, bu sefer yeto öğretmenler üzerlerine gidiyor falan. Çocuk okumaktan-öğrenmekten soğumasın, psikolojisi bozulmasın yani.
Sosyal ağlarda paylaş

liberal said:

hani yurt dışına bırakılacak yaşta değil o yüzden bakın sağda solda bi yere. sıradan okula da yazdırmayın telef olmasın kız.

ya aslında tam tersini düşünmüştüm, direk yurt dışı
hani böle özel kurum kuruluşlar varsa ailenin bile tüm giderlerini karşılar gibi geldi bana

çok mu fazla film seyrediyorum ne ::D
Sosyal ağlarda paylaş

Trollemek istemiyorum o nedenle şöyle diyim;

TR'de kalırsa ziyan olur. Sistem önünü keser, hoca önünü keser, YÖK önünü keser, sınavlar önünü keser, herkes önünü keser.

Gidip yurtdışı ile bağlantılı vakıflardan falan araştırın. Dahi çocukların okulları vb. var avrupa'da oralarda değerlendirilir.

Gelecekte de eğer bu dediğimi yapıp yurtdışına gönderirseniz ve çocuk ünlü bir bilim adamı vb. olursa bizim burdakiler aha Türk diye gurur duyarlar.
Lmao.
Sosyal ağlarda paylaş

Karea said:

liberal said:

hani yurt dışına bırakılacak yaşta değil o yüzden bakın sağda solda bi yere. sıradan okula da yazdırmayın telef olmasın kız.

ya aslında tam tersini düşünmüştüm, direk yurt dışı
hani böle özel kurum kuruluşlar varsa ailenin bile tüm giderlerini karşılar gibi geldi bana

çok mu fazla film seyrediyorum ne ::D

yurt dışında var böyle yerler onu biliyorum ben (amerika). avrupada da büyük olasılıkla almanyada vardır varsa. daha 2-3 ay önce bununla ilgili bişey okumuştum sanırım da aklımda kalmamış. zekayı en iyi şekilde değerlendirip uygun yerlere yönlendiriyorlar, eğitimini falan veriyorlar zeka seviyesine göre ki arkadaşları da bu einstein tiplerden oluyor.. da dediğim gibi ailesi kızları uzakta nasıl yapar bilmiyorum onu.

Ha türkiye'de varsa da ne bileyim amerikan merkezli bi yerdir büyük olasılık. beyinleri çalıp amerikaya götürmeler hede hödö. ya da dediğim gibi sabancıydı koçtu falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Tipki konudaki gibi bu durum cocugun etrafinda abartila abartila ele alinirsa o 160iq telef olur aci bir sekilde. En onemlisi ebeveynlerin de 'zekali' ama ondan evvel gorgulu ve erdemli ve de cok yonlu olmalari lazim aslinda. neler dedim oyle ben :D
neyse yani ne anneler var goruyoruz umarim onlardan degildir. cocuga da uzayli muamelesi yapmazlar ins.
Sosyal ağlarda paylaş

bende yuvada bi garibim. çağırıyolar annemi bu çocuk gerizekalı diye. herkese ördek yaptırmışlar sola bakıyor. benimki anlamsız bi şekil.

annem çağırıyo yanına bu nedir diye soruyor? herkesinki sola bakıyo benimki bana bakıyor diyorum.

sonra direk aynen satrança yazdırılıyorum falan pedagog medagog 140çıkıyor iq. büsürü madalya topluyorum falan. tübitak kampıydı özel okullarda burstu falan derken

sonra böyle dallama bi adam oluyorum. osurup gülüyorum falan. lol falan oynuyorum evde. halada üniversiteyi bitiremedim. araştırma diye yılan seçtim geberip gidicem falan.

çok birşey beklemesinler o çocuktan. metalci olcak o çocuk önce sonra triplere giricek falan. of çok zekiyim falan dicek bakıcak bi boka yaramıyo böle benim gibi olur sanırım. dallama olur o kız. verir falan herkeze
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...