Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

bugün annelerin, üzerine süs eşyası tabak koydukları desteklerin üzerinde kitap okunabildiğini keşfettim. bunca senedir çektiğim boyun ağrısına mı yansam yoksa bunu bugüne kadar akıl edemediğime mi yansam bilemedim. yeniden doğmuş gibiyim. güneş daha bir parlak, kuşlar daha bir cıvıltılı, gökyüzü daha bir mavi.
Sosyal ağlarda paylaş

pascalnouman said:

yeter be bu kacinci hakedisyeaaaaannnnnn !!!!1111

işte haklı bir isyan!

benzer durumlardayım bro. deliriyorum. telefon kulağıma yapıştı fiyat indireyim diye.

copryninki haksız isyan abiler ablalar.
"çok mutluyum ama 30sn canım sıkıldı. oh şit" böle şeye isyan olmaz!

allah çarpar diyeceğim ama çarpmıyor
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

Günlük herkes aşık ben sap nasıl iş bu bir anlat bana bir.

normal abi.
wastyrx said:

Para sayma makinesi sipariş ederken iyi ama dasaaa

sanasipariş ettim ki ben. "en büyük derdim balya balya paraları sayabilmek.çok zorlanıyorum. param harcansın diye motor falan alıyorum yine bitmiyor!" dedin diye sana alayım istedim.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

pascalnouman said:

yeter be bu kacinci hakedisyeaaaaannnnnn !!!!1111

işte haklı bir isyan!

benzer durumlardayım bro. deliriyorum. telefon kulağıma yapıştı fiyat indireyim diye.

ya arkadas adam dosyayı evraga veriyor sonra gelip odaya oturuyor basimda dikiliyor ne zaman bakarsiniz fln diye baskı yapmaya calisiyor aklinca ulan dangalak bekle bi gelsin onume hakedisin sonra neden rampa yapiyosun yaparim tabi benim onu inceleme surem var resmi olarak adam sanki fırına pide içi veriyor akşama almak için gecen birine acayip sinirlendim dedim ki insanlar fatura odemek icin bile daha uzun sure bekliyor sizin hakediş hemen cikiyor bir de bik bik ediyosunuz diye sessizce kapıyı arkadan kapatti.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...