Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük

copry

Öne çıkan mesajlar

oooooooooo günlük canım günlük ben geldim günlük..biraz omuzlarım ağrıyor ama keyfim yerinde günlük..dün ne umduk (- ne bulduk (- günlük.. unduğumda bulduğumda güzeldi be günlük ((- unduğum unduğum gibi oldu... (, bulduğum da unduğum gibi ben gibi-dün gibi-sen gibi- dün tutulma vardı güzel bir gündü '0' yani başlangıç elif de olabilir önemli bir gündü (- yukarıda tutulma oldu dünyada dilekler tutuldu dua edildi- bende dilek tuttum kaçar mı (-. böyle bir günün üstüne ne undum ne buldum cuk diye oturdu unduğumda yine haklı çıktım ama cesaretli olduğumu gördüm..cesaretsizliği gördüm- içimin cız etmemesinin çok doğru olduğunu gördüm his yok-acı yok-bitmiş çoktan vedaşlamışım- vedalaşamayanlara şans verdim ama yine her zamanki gibi cesaretsiz bir vedaşlama oldu (- şaşırmadım unduğum gibi.. gelelim bulduğuma, vedalaşma bitti ben kendimi bir yere attım..'o' da kendini oraya attı (- iyiki attı şu kadarını söyliyeyim günlük 1 kişiyle aynı dili konuşmana yıllardır tanımana gerek yok özlerde anlaşa biliyor sessizlikte çok iyi bir muhabbettir hayatımda buda denendi sıra denenmemiş şeylere sıra geldi (-. bakalım sırada ne var bende bekliyorum..heyecanla dört gözle yüreğimle ..

mevlana sevgi ruhun duruşudur demiş günlük dün tekrar gördüm ruhumun duruşunu günlük kaybetmekten korkma, 1şeyi kazanman için bazı şeyleri kaybetmelisin günlük. Ve unutma kaybettiğinde değil, vazgeçtiğinde yenilirsin günlük. aşklan günlük aşlanıyım günlük (-
sarıldım
ben.

ezginin günlüğü-unutmak kolay desem.tüysem ((-
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...