Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

konumuz ÖSS

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

Balıkesirden insanoğlu yok galiba burada öss ye giren.Ben ÖSS sınavına bile üniversitede giriyorum(geleceğim kesin nıhahah)Necati eğitim fakültesinde giricekmişim.Benim kağıt gelince arkadaşalr kafayı yediler.Lan ya benimki gelmezse diye bi hafta dört döndüler varya.Bu arada bizim arkadaşın dershanesinde bi rehberlik hocası vardır.Birgün bende gitmiştim dershaneye.Kadın geldi işte kaç soru çözüyorsunuz dedi.Ben kafama ne kadar eserse dedim.Kadın dikdik suratıma baktı.Sonrada"Aaa olurmu?GÜnde en az 800 soru çözmen gerekiyor"dedi.Bende yüzüne baktım."Ondan böyle çökmüş millet deim etrafıdmakielri gösterip.kadın bozuldu bende çıktım gittim.Ya bu hocalar iyice manyaklaştı yaa.Ben şu andaki tempomla 250 sözel çıakrıyorum(ehem sayısalı sormayın.özel matematişk dersi alıyorum ama hala 190 üzerine çıkamadım)Bu ayda ilerletip yükseltecem 400 soru falan çözecem diyorum kendime.Kadın bana lise 2 den beri günde 900 soru çözen kişiler olduğundan bahsedio.Töbe töbe.Seneye ÖYS falan gelşmezse iyi olur ha.Bu sene geçemezsek işimiz zor.(Üheheh lise 3 matematiğini zor geçtim ben.ÖYS yi nasıl geçeyim ühühühühü)[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sly-One, 24 May 2003 00:04 tarihinde demiş ki:
lise 2 den 900 soru çözmek manyaklı

bence manyakligi birak mumkun de degil?

eheh imkansiz geliyo bana.

zamaninda fen lisesine hazirlanirken en fazla 200 soru cozmuslugum vardir ki kafam patliyodu yani.

hadi simdi buyukduk 300, bilemedin 400 olsun anasini satiim.

ama 900 nedir ehhe[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

sozel sorusunu ortalama 0.9 dakikada cozse adam ( sonradan yavasladigi icin artirdim ort. u- e tabii hesap kolayligi da cabasi eheh)

900/0.9 = 1000 dak
16.66666... saat ediyo

adami bayar yani ehehe

:)

ha imkansiz mi, o artik sizin endurance a kalmis
ama bana imkansiz :)[hline]W.A.N.D.E.R.E.R.: Wireless Artificial Neohuman Designed for Efficient Repair and Efficient Reasoning

Sosyal ağlarda paylaş

Zaten baanda o manyak hoca söyledi.Valla bilemem.Ben dediğim gibi en fazla 400-500 soru.400. soruya geldiğimde etrafımda ilginç şekilelr görmeye başlıyorum.İnatla devam edersem ne ala.Ama şimdiye kadar sadece 4 kere 400 soru 1 kerede 500 soru çözmüşümdür(Niyeee?Çünkü bir bayramda hastaydım ve tüm gün evdeydim.Evdeki tek boş odada benim durduğum odaydı(evimde değildim.Sülalede biraz klabalıktır.Millette benden hastalık kapmamak için gelmio)sıkıntıdan oturup soru çözdüm ben 3-4 gün boyunca sırf.Şu anda en fazla 200[hline]The silence is what kills me
I need someone here to help me
But you don't know how to listen
And let me make my decisions

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...