Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi Finali Fenerbahçe-Galatasaray Medical Park

Bonjo

Öne çıkan mesajlar

O kadar iyi geçirilen, domine edilen regular sezonlara rağmen Fenerbahçe'ye yenilen takımın bu seneki vasat performansına rağmen Fenerbahçe'den deplasmanda 1 maç çalması diğerinde ise son saniyeye kadar önde olup cenabet bir şekilde kaybetmesi ilginç. En beklenmeyen sezonda kırılabilir Fenerbahçe dynasty
Sosyal ağlarda paylaş

FBTV bu maçları gavura karşı oynatır gibi anlatırken, GSTV spikerinin Fenerbahçe'nin de olumlu istatistiklerini söylemesi, sayılarını babası ölmüş adama vefat haberi verir gibi ifade etmemesi güzel bir değişim. Geçen sene iki kanaldan ayrı ayrı izliyordum neredeyse küfür edeceklerdi rakibe

Not: Son dakikaya 4 sayı geride girip 4 saniye kala 1 saniye öndeyiz. Baya bir değişim var takımın zihniyetinde, kolay teslim olurduk genelde
Sosyal ağlarda paylaş

Kerem Tunçeri'nin o olayla zerre alakası yok yalnız. Kariyeriyle, oyunuyla Türkiye'de ona eş çok az adam var, hatta yerlilerde o konumda adam yok. Işıl olsa olsa Ender Arslan ile eşleşebilecek bir tip adam olur.

Günündelerse çok iyiler, fark yaratıyorlar ama çoğunlukla çöpten başka bir şey değiller.

Gerçi bu sezon Ender iyi kullanıldı GS'de, Ataman'ı o konuda takdir etmek gerek. Yine konuşulduğu kadar iyi değildi bana kalırsa ama en azından düzenli olarak çöp olma konumundan çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

KuddusiMavra said:

enderin yaşında öyle oynayan adamı bulmuş galatasaray, öpsün başına koysun. ben hep 10 sene önceki enderi hatırlıyorum, küçük dev adam. severdim keratayı. hala da severim.
çöp biraz ağır olmuş. kurtardığı efes, milli maçlar düşünülürse şöyle bir...

ya abi işte kurtardığı maçlar yüzünden yıllarca ekmek yedi. Yani kabul etmek gerek, 4-5 çok önemli noktada soktuğu atışlar, kurtardığı maçlar var ama o onun 10 katı berbat performanslarla maçları oraya getirme olayı da var. Hani en güzel benzetmeyi yapmışsın, küçük dev adam.

Artık yaşının da gelişimiyle olsa gerek, düşmüş adam olarak GS'de ikinci bir şansın tanınması vs. olsa gerek o kafadan biraz arınmış gibi gözüküyor. Bu sezon bende beğendim esasen Ender'i dedim ama adamın kariyerine baktığında hiçte öyle dengeli bir oyuncuydu falan diyemeyiz. Umarım toplar ama ne diyelim. Her şeye rağmen iyi şutör mesela, çok iyi hatta
Sosyal ağlarda paylaş

3 maç da son topa kadar geldi, 2. maç efsane hakem bu maç ise Fenerbahçe'nin buzzer-beat yeteneğine teslim oldu takım. Fakat en iyi dönemimizde bile bu kadar kora kor seri oynamamıştık, düşük sayılarda tutunca Fenerbahçe'yi tempo düşüyor ve istediğimiz oyun oynanabiliyor. Bu kadroya göre bence başarı.

Fakat Galatasaray 10 yıldır yaptığı yatırıma rağmen bayan basketbolunda ligi geçtim, Avrupa'da gelmeyen kupa yüzünden bu branşta muhtemelen kesik yiyecek, bütçe pazar payının ve seyirci potansiyelinin daha yüksek olduğu bayan voleybola aktarılacak derken takımın en iyisi Calderon yollandı, üstelik Fenerbahçe, >Vakıfbank bir kadro kurmaya başlamışken
Sosyal ağlarda paylaş

Mali kongrelerde ödeme detayları vs yayımlanıyor, amatör branşlar şu kadar şu kadar diye. Yönetimin şube çakallığı nedeniyle hatunlara bir ara ödenmiyordu fakat şu an durumlar iyi, voleybolda final-four, basketbolda da playoff serileri maç günü gelirleri baya toparladı. Futbol ve erkek basketbol konusunda ise herhangi bir sorun yok, bir Ndong alamıyordu o konuda da yönetimsel bir rest olduğu ortaya çıkmıştı; Gordon, hatta daha maç yüzü görmemiş Domercant bile cayır cayır alırken paralarını saçmaydı zaten
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...